Povezane vesti

Milutinov: Olimpijakos moj dom, znao sam da ću da se vratim u Grčku

Milutinov: Olimpijakos moj dom, znao sam da ću da se vratim u Grčku

Sportski žurnal 25.06.2023
Milutinov je potpisao dvogodišnji ugovor sa Olimpijakosom. Novi košarkaš Olimpijakosa srpski reprezentativac Nikola Milutinov izjavio je da je srećan što se vratio u grčki klub. Milutinov je potpisao dvogodišnji ugovor sa Olimpijakosom. Srpski… »
Milutinov: "Vratio sam se u svoj dom"

Milutinov: "Vratio sam se u svoj dom"

Sportske.net 25.06.2023
Srpski košarkaš Nikola Milutinov juče se zvanično vratio u Olimpijakos, nakon što je tri sezone proveo u moskovskom CSKA. U prvom mandatu je u Pireju proveo pet godina, a sada je potpisao dvogodišnji ugovor sa šampionom Grčke i vicešampionom… »
Milutinov: Olimpijakos moj dom, znao sam da ću da se vratim u Grčku

Milutinov: Olimpijakos moj dom, znao sam da ću da se vratim u Grčku

Dnevnik 25.06.2023
PIREJ: Novi košarkaš Olimpijakosa srpski reprezentativac Nikola Milutinov izjavio je da je srećan što se vratio u grčki klub. Milutinov je potpisao dvogodišnji ugovor sa Olimpijakosom. Srpski centar je od 2015. do 2020. igrao za Olimpijakos, a… »
Milutinov: Olimpijakos je moj dom, znao sam da ću se vratiti

Milutinov: Olimpijakos je moj dom, znao sam da ću se vratiti

Sport klub 25.06.2023
Novi košarkaš Olimpijakosa srpski reprezentativac Nikola Milutinov izjavio je da je srećan što se vratio u grčki klub. Milutinov je potpisao dvogodišnji ugovor sa Olimpijakosom. Srpski centar je od 2015. do 2020. igrao za Olimpijakos, a prethodne… »
Igrao za Partizan, pa mu "oteo" evrotitulu, a sada se vraća među crveno-bele

Igrao za Partizan, pa mu "oteo" evrotitulu, a sada se vraća među crveno-bele

Sportski žurnal 25.06.2023
Najdžel Vilijams-Gos dogovorio dvogodišnju saradnju sa šampionom grčke i vicešampionom Evrope Olimpijakosom. U poslednjih 16 godina Olimpijakos je tri puta bio prvak Evrope (1997, 2012, 2013) i još tri puta igrao je finale. Nedavno mu je četvrta… »

Vesti dana »