Povezane vesti

Koluvija u „Utisku nedelje“: Voleo bih da me pustite na miru da živim svoj život

Koluvija u „Utisku nedelje“: Voleo bih da me pustite na miru da živim svoj život

N1 Info 25.06.2023
Vlasnik imanja Jovanjica Predrag Koluvija javio se u emisiju "Utisak nedelje" u kojoj se govorilo o slučaju "Jovanjica", i rekao da su "ljudi ostrašćeni" i da bi voleo da ga "puste na miru da živi svoj život". „Moj utisak je da bih voleo da svi vi… »
Zorić o „Jovanjici“: Postojala je ideja da se imanje zapali, Koluvija naoružano obezbeđenje pravdao pričom o krađi…

Zorić o „Jovanjici“: Postojala je ideja da se imanje zapali, Koluvija naoružano obezbeđenje pravdao pričom o krađi…

Nova 25.06.2023
Jelena Zorić, novinarka nedeljnika "Vreme" i BIRN-a, izjavila je večeras u "Utisku nedelje" da je, prema nekim njenim saznanjima, postojao plan da se zapali "Jovanjica", te da su zbog toga policijski inspektori pazili da do toga ne dođe. Zorić je… »
Jelena Zorić: Postojao je plan da se Jovanjica zapali i unište dokazi

Jelena Zorić: Postojao je plan da se Jovanjica zapali i unište dokazi

N1 Info 25.06.2023
Jelena Zorić, novinarka nedeljnika "Vreme" i BIRN-a, izjavila je u "Utisku nedelje" da je, prema nekim njenim saznanjima, postojao plan da se zapali "Jovanjica", te da su zbog toga policijski inspektori pazili da do toga ne dođe. Zorić je podsetila da… »
Koluvija u „Utisku nedelje“: Voleo bih da me pustite na miru da živim svoj život

Koluvija u „Utisku nedelje“: Voleo bih da me pustite na miru da živim svoj život

Novi magazin 25.06.2023
Vlasnik imanja Jovanjica Predrag Koluvija, javio se u emisiju "Utisak nedelje" u kojoj se govorilo o slučaju "Jovanjica", i rekao da su "ljudi ostrašćeni" i da bi voleo da ga "puste na miru da živi svoj život". „Moj utisak je da bih voleo da svi vi… »

Vesti dana »