Povezane vesti

Lajčak: Jasna očekivanja od obe strane – deeskalacija i novi izbori na severu

Lajčak: Jasna očekivanja od obe strane – deeskalacija i novi izbori na severu

Danas 26.06.2023
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je, sumirajući prethodnu sedmicu, da je na sastanku u Briselu sa kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem i predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem izneo jasna očekivanja EU… »
Lajčak: Imao sam produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na severu KiM

Lajčak: Imao sam produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na severu KiM

RTV 26.06.2023
BRISEL - Specijalni izaslanik za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je da je nedavno imao produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na Zapadnom Balkanu i zajedničkim naporima SAD i EU za deeskalaciju stanja na severu KiM. "Bilo… »
Lajčak: Imao sam produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na severu KiM

Lajčak: Imao sam produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na severu KiM

Vesti online 26.06.2023
Specijalni izaslanik za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je da je nedavno imao produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na Zapadnom Balkanu i zajedničkim naporima SAD i EU za deeskalaciju stanja na severu KiM. – Bilo je… »
Lajčak: Imao sam produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na severu KiM

Lajčak: Imao sam produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na severu KiM

Telegraf 26.06.2023
Lajčak je rekao da je sa američkim izaslanikom za Zapadni Balkan Gabrijelom Eskobarom razmenio utiske o situaciji u regionu, kao i da je pričao sa još nekim američkim zvaničnicima. Specijalni izaslanik za dijalog Beograda i Prištine Miroslav… »
Lajčak: Tri zahteva ostaju na snazi – deeskalacija, novi izbori i primena Ohridskog sporazuma

Lajčak: Tri zahteva ostaju na snazi – deeskalacija, novi izbori i primena Ohridskog sporazuma

Danas 25.06.2023
Specijalni izaslanik EU za dijalog Kosova i Srbije Miroslav Lajčak saopštio je, sumirajući prethodnu nedelju, da je tokom sastanaka u Briselu predstavnicima Beograda i Prištine izneo jasna očekivanja EU u tri koraka – deeskalacija, novi izbori i… »
Lajčak u Vašingtonu razgovarao o situaciji na KiM: Tri zahteva ostaju na snazi - deeskalacija, novi izbori i primena…

Lajčak u Vašingtonu razgovarao o situaciji na KiM: Tri zahteva ostaju na snazi - deeskalacija, novi izbori i primena…

Blic 25.06.2023
Specijalni izaslanik za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je danas da je nedavno imao produktivne razgovore u Vašingtonu o situaciji na Zapadnom Balkanu i zajedničkim naporima SAD i EU za deeskalaciju stanja na severu KiM. - Bilo je… »

Vesti dana »