Povezane vesti

Predrag Koluvija: Ljudi su ostrašćeni, voleo bih da me pustite na miru da živim svoj život

Predrag Koluvija: Ljudi su ostrašćeni, voleo bih da me pustite na miru da živim svoj život

Radio 021 26.06.2023
Vlasnik imanja "Jovanjica" Predrag Koluvija javio se u emisiju "Utisak nedelje" u kojoj se govorilo o slučaju "Jovanjica", i rekao da su "ljudi ostrašćeni" i da bi voleo da ga "puste na miru da živi". "Moj utisak je da bih voleo da svi vi koji se… »
Vlasnik Jovanjice sa javio u Utisak nedelje: Pustite me na miru

Vlasnik Jovanjice sa javio u Utisak nedelje: Pustite me na miru

Vreme 26.06.2023
Organizovani kriminal Predrag Koluvija, koji je optužen za proizvodnju više od tone i po marihuane, rekao da bi voleo da ga "puste na miru da živi svoj život" Vlasnik imanja Jovanjica Predrag Koluvija, koji je optužen za proizvodnju više od tone i… »
Jelena Zorić o „Jovanjici“ u Utisku nedelje: Postojala ideja da se imanje zapali, Koluvija naoružano obezbeđenje pravdao…

Jelena Zorić o „Jovanjici“ u Utisku nedelje: Postojala ideja da se imanje zapali, Koluvija naoružano obezbeđenje pravdao…

Danas 26.06.2023
Jelena Zorić, novinarka nedeljnika „Vreme“ i BIRN-a, izjavila je večeras u „Utisku nedelje“ da je, prema nekim njenim saznanjima, postojao plan da se zapali „Jovanjica“, te da su zbog toga policijski inspektori pazili da do toga ne dođe… »

Vesti dana »

Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 2 satajoš 41 povezana
Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Politika pre 45 minutajoš 43 povezane
Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Srbija na Euru - Nedovoljan jedan!

Sportske.net pre 4 satijoš 37 povezanih