Povezane vesti

„Dobila sam drvo u glavu i sat u nos“: Breskvica doživela jezivu neprijatnost na nastupu

„Dobila sam drvo u glavu i sat u nos“: Breskvica doživela jezivu neprijatnost na nastupu

Nova 26.06.2023
Anđela Ignjatović Breskvica podelila je sa svojim pratiocima neprijatnost koja joj se dogodila na nastupu. Mlada pevačica je nastupala na Music Weeku kada su je pojedinci iz publike gađali. Anđela se oglasila na svom Instagramu gde je otkrila da je… »
"Dobila sam drvo u glavu, zdravstveno sam katastrofa": Breskvica u narodnoj nošnji pevala "Đurđevdan", oduševila sve, a…

"Dobila sam drvo u glavu, zdravstveno sam katastrofa": Breskvica u narodnoj nošnji pevala "Đurđevdan", oduševila sve, a…

Blic 26.06.2023
Mlada pevačica Anđela Ignjatović, poznatija kao Breskvica, nastupala je na Music Week-u, a sada se oglasila tim povodom. Naime, ona je na svom Instagramu napisala da je loše zdravstveno, te da je i ona zadobila udarac od pojedinaca iz publike. "Dragi… »
Vojaža i Emu gađali flašama, nju drvetom! Breskvica se oglasila posle skandala na Ušću - "Pogodili me u glavu i u nos!"

Vojaža i Emu gađali flašama, nju drvetom! Breskvica se oglasila posle skandala na Ušću - "Pogodili me u glavu i u nos!"

Mondo 26.06.2023
Anđela Ignjatović Breskvica otkrila šta se sve dešavalo tokom njenog nastupa na Music Week festivalu. Anđela Ignjatović Breskvica otkrila šta se sve dešavalo tokom njenog nastupa na Music Week festivalu Mlada pevačica Anđela Ignjatović… »

Vesti dana »