Povezane vesti
Najmoćniji brod američke ratne mornarice uplovio u Jadran
Novi magazin 26.06.2023
Ponos američke mornarice, najmoderniji nosač aviona na nuklearni pogon, USS Gerald R. Ford, uplovio je jutros u Split. Ogromni brod koji privlači poglede Splićana i turista najveći je ratni brod u istoriji. Dugačak je više od 330 metara, a visok 76… »
Najmoćniji brod američke ratne mornarice uplovio u Jadran (FOTO/VIDEO)
N1 Info 26.06.2023
Ponos američke mornarice, najmoderniji nosač aviona na nuklearni pogon, USS Gerald R. Ford, uplovio je jutros u Split. Ogromni brod koji privlači poglede Splićana i turista najveći je ratni brod u istoriji. Dugačak je više od 330 metara, a visok 76… »
Najveći američki ratni brod usidrio se u Jadranskom moru /foto/
Sputnik 26.06.2023
Američki nosač aviona „Džerald R. Ford“ usidrio se jutros u Jadranskom moru ispred Splita. Reč je o najnovijem, ali i najvećem nosaču avionu u sastavu američke mornarice. Ne samo to - ovo je i najveći nosač aviona na svetu, a zapravo i… »
U Split stigao američki nosač aviona
Danas 26.06.2023
Veliki američki nosač aviona na nuklearni pogon USS Gerald R. Ford uplovio je rano jutros u Split. Ponos američke mornarice dugačak je više od 330 metara, a visok 76 metara. Nazvan je po 38. predsedniku SAD-a Geraldu Fordu. Gradnja je koštala 12.8… »
Vesti dana »

Angelinu Topić milimetri delili od zlata: Pogledajte detalj zbog kog je ostala bez medalje
Mondo pre 1 satjoš 16 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Masivan napad na Kijev, ima stradalih; veliki ukrajinski udar dronovima na Rostovsku oblast
RTV pre 1 satjoš 9 povezanih

Nesreća kod Pančevačkog mosta: Hitna pomoć pronašla mladića sa opekotinama
Kurir pre 1 satjoš 9 povezanih