Povezane vesti
Naknada štete od 200 000 do 800 000 dinara za stambene objekte
Veliki park 26.06.2023
Na danas održanoj sednici okružnog Štaba za vanredne situacije Šumadijskog upravnog okruga bilo je reči o posledicama nevremena koje je zadesilo Šumadiju 16. i 17. juna. Komandant Štaba Biljana Ilić Stošić naglasila je da će nadoknada štete nastale usled… »
U toku saniranje posledica poplava u Šumadiji
RTK 26.06.2023
Vanredna situacija na teritoriji grada Kragujevca i opština Topola, Aranđelovac i Rača biće na snazi dok traju aktivnosti na saniranju posledica poplava, rečeno je na sednici Okružnog štaba za vanredne situacije Šumadijskog upravnog okruga. Ekipe… »
Država obećava nadoknadu štete od poplava od 200.000 do 800.000 dinara
Glas Šumadije 26.06.2023
Na održanoj sednici okružnog Štaba za vanredne situacije Šumadijskog upravnog okruga dve tačke dnevnog reda ticale su se posledica nevremena koje je zadesilo Šumadiju 15. i 16. juna, kao i analize stanja zdravstvene zašitite ljudi i životinja, zaraznih… »
Vesti dana »
Polemika poslanika o odredbi prema kojoj jedan birač može da podrži više lista
RTS pre 1 satjoš 40 povezanih
Đedović Handanović: Nismo zadovoljni predlogom MOL-a, ali nastavljamo pregovore
Forbes pre 3 satajoš 26 povezanih
Ovo je najgori plasman Srbije u istoriji evrovizije: Te godine nismo prošli ni u finale
Blic pre 1 satjoš 68 povezanih
Prognoza za četvrtak, 14. maj: Sutra nakon hladnog jutra, sunčan i topao dan
Beta pre 4 satijoš 32 povezane




