Povezane vesti

Piter Olanjinka predstavljen u Crvenoj zvezdi

Piter Olanjinka predstavljen u Crvenoj zvezdi

Politika 26.06.2023
Novi fudbaler Crvene zvezde Piter Olanjinka izjavio je danas u Beogradu da je dolazak među crveno-bele veliki korak za njegovu karijeru. „Svestan sam da je korak napred, a promena, iako nije laka, ide uz posao fudbalera. Ovo je novi izazov koji sam… »
Piter predstavljen u Zvezdi: Katai je izuzetno kvalitetan, ali ja igram isturenije (video)

Piter predstavljen u Zvezdi: Katai je izuzetno kvalitetan, ali ja igram isturenije (video)

Sportski žurnal 26.06.2023
Imao sam već priliku da posetim stadion i oduševljen sam Marakanom. Veliki posao napravila je Crvena zvezda kada je u januaru 2023. dogovorila transfer Pitera Olanjinke i to bez obeštećenja. Danas, krilni napadač iz Nigerije koji je parafirao… »
Zvezda ne pomišlja da stane! Uskoro stiže još jedan igrač za Ligu šampiona

Zvezda ne pomišlja da stane! Uskoro stiže još jedan igrač za Ligu šampiona

Večernje novosti 26.06.2023
CRVENA zvezda predstavila je danas Pitera Olajinku kao novog igrača. Ipak, crveno-beli ne planiraju tu da stanu. Ubrzo bi na "Marakanu" mogao da stigne još jedan fudbaler. FOTO: FK Crvena zvezda Ovu vest otkrio je sportski direktor crveno-belih Mitar… »
Piter Olanjinka zvanično predstavljen kao novo pojačanje Crvene zvezde: Napadač iz Nigerije potpisao trogodišnji ugovor

Piter Olanjinka zvanično predstavljen kao novo pojačanje Crvene zvezde: Napadač iz Nigerije potpisao trogodišnji ugovor

Danas 26.06.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda zvanično je predstavio svog novog igrača Pitera Olanjinku, 28-godišnjeg Nigerijca koji je prošle sezone nastupao za Slaviju iz Praga. Čelnici crveno-belih dogovorili su dolazak Olanjinke još u januaru, i to bez… »
Zvezda dovodi veliko pojačanje, bez novih igrača u odbrani

Zvezda dovodi veliko pojačanje, bez novih igrača u odbrani

Nova 26.06.2023
Dragović i Eraković i dalje važe za glavne adute pred golom Vrlo dobar posao napravila je Crvena zvezda kada je u januaru 2023. dogovorila transfer Pitera Olanjinke i to bez obeštećenja. Krilni napadač iz Nigerije parafirao je saradnju na tri godine… »
Sprema se još jedan veliki transfer u Zvezdi - Mrkela: Uskoro ga završavamo (video)

Sprema se još jedan veliki transfer u Zvezdi - Mrkela: Uskoro ga završavamo (video)

Sportski žurnal 26.06.2023
Kada je reč o odbrani, imamo dosta fudbalera koji mogu da pokriju pozicije u defanzivi, i za sada nije u planu da ikog dovodimo, ali će svakako to zavisiti i od odlazaka. Najnovije pojačanje Zvezde Pitera Olajinku predstavio je sportski direktor Mitar… »
Stigao je "baharov aleksandar katai" - mora odmah da blista: Dominirao po Evropi, sad je spreman za Ligu šampiona!

Stigao je "baharov aleksandar katai" - mora odmah da blista: Dominirao po Evropi, sad je spreman za Ligu šampiona!

Mondo 26.06.2023
Nigerijski fudbaler Piter Olanjinka novi je igrač Crvene zvezde i jedno od najvećih pojačanje pred grupnu fazu Lige šampiona naredne jeseni. Nigerijski fudbaler Piter Olanjinka novi je igrač Crvene zvezde i jedno od najvećih pojačanje pred grupnu… »
Olajinka se priključio pripremama: Dolazak u Zvezdu za mene je korak napred

Olajinka se priključio pripremama: Dolazak u Zvezdu za mene je korak napred

Euronews 26.06.2023
Fudbaleri aktuelnog šampiona Srbije trenutno se nalaze na Zlatiboru gde se uveliko pripremaju za novu sezonu u Ligi šampiona i domaćem prvenstvu. Novi šef stručnog štaba, Barak Bahar, je imao dovoljno vremena da se upozna sa igračima koji su već… »
Piter Olanjinka: Zvezda ima sjajan tim

Piter Olanjinka: Zvezda ima sjajan tim

Sport klub 26.06.2023
Novi fudbaler Crvene zvezde Piter Olanjinka izjavio je u Beogradu da je dolazak među crveno-bele veliki korak za njegovu karijeru. „Svestan sam da je korak napred, a promena, iako nije laka, ide uz posao fudbalera. Ovo je novi izazov koji sam postavio… »
Zvezda ne prestaje da se pojačava! Stigao veliki adut za Ligu šampiona (video)

Zvezda ne prestaje da se pojačava! Stigao veliki adut za Ligu šampiona (video)

Večernje novosti 26.06.2023
CRVENA zvezda nastavila je sa aktivnostima u letnjem prelaznom roku. Crveno-beli angažovali su novo pojačanje. U pitanju je Nigerijac Piter Olajinka. FOTO: N. Skenderija Krilni napadač je prethodnih pet sezona proveo u praškoj Slaviji. Za taj klub je… »
Olajinka se nada pesmi sa "Marakane", novo pojačanje stiže u Zvezdu, pitanje odbrane je jasno

Olajinka se nada pesmi sa "Marakane", novo pojačanje stiže u Zvezdu, pitanje odbrane je jasno

Sportske.net 26.06.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas na Zlatiboru novog napadača u vidu Pitera Olajnke. Olajinka je neko čiji je transfer dogovoren još u januaru i stiže kao slobodan igrač posle pet godina provedenik u praškoj Slaviji. Prošle sezone je… »

Vesti dana »