Povezane vesti

Zvezda rutinirala družinu iz Užica, novajlija se posebno istakao

Zvezda rutinirala družinu iz Užica, novajlija se posebno istakao

Sportske.net 26.06.2023
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Selekciju Užica na stadionu "Radomir Antić" sa 1:3 u svom prvom pripremnom meču ovog leta. Početak je priprema, crveno-beli se privikavaju na način rada novog trenera na Zlatiboru i prostora za učenje i te kako… »
SASTAVI - Bahar prvo pa muško

SASTAVI - Bahar prvo pa muško

Sportske.net 26.06.2023
Fudbaleri Crvene zvezde nastupaće na stadionu „Radomir Antić“ u prijateljskom duelu protiv Selekcije Užica. Biće to prvi meč Baraka Bahara na klupi Crvene zvezde, te ćemo videti barem u obrisima kakvu filozofiju izraelski trener planira da… »
Zvezda ubedljiva: Barak debitovao pobedom! (video)

Zvezda ubedljiva: Barak debitovao pobedom! (video)

Sportski žurnal 26.06.2023
Crveno-beli slavili u prvom pripremnom meču. Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas selekciju grada Užica 3:1 u prvom pripremnom meču za sledeću sezonu i prvoj utakmicu u kojoj je ekipu sa klupe vodio Barak Bahar. Kapiten Crvene zvezde na… »
Bahar: Zvezdina deca su budućnost kluba

Bahar: Zvezdina deca su budućnost kluba

Sportski žurnal 26.06.2023
Izraelac je posebno istakao odnos Zvezdine dece, kako prema utakmici, tako i prema treninzima. Prva utakmica i pobeda na klupi Crvene zvezde za Baraka Bahara. Slavili su fudbaleri Zvezve rezultatom 3:1 protiv selekcije grada Užica, a impresije posle… »
Bahar: Ovo je tek početak, zadovoljan sam pristupom

Bahar: Ovo je tek početak, zadovoljan sam pristupom

Sport klub 26.06.2023
Crvena zvezda zabeležila je prvu pobedu na pripremama za novu sezonu, a novi trener Barak Bahar je generalno zadovoljan. – Prva prijateljska utakmica, trenirali smo nedelju dana, i imao sam priliku da se upoznam sa fudbalerima, kao i pridošlicama u… »
Crvena zvezda pobedom započela pripreme za sledeću sezonu

Crvena zvezda pobedom započela pripreme za sledeću sezonu

Dnevnik 26.06.2023
UŽICE: Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas selekciju grada Užica 3:1 u prvom pripremnom meču za sledeću sezonu i prvoj utakmicu u kojoj je ekipu sa klupe vodio Barak Bahar. Kapiten Crvene zvezde na današnjem meču bio je Aleksandar Dragović… »
Zvezda pobedila na baharovoj premijeri! Izraelac video crveno-bele klince, pogodio i Marko Gobeljić!

Zvezda pobedila na baharovoj premijeri! Izraelac video crveno-bele klince, pogodio i Marko Gobeljić!

Mondo 26.06.2023
Crveno-beli na gradskom stadionu u Užicu igrali protiv najboljih fudbalera iz tog grada i pobedili (3:1). Crveno-beli na gradskom stadionu u Užicu igrali protiv najboljih fudbalera iz tog grada i pobedili (3:1). Fudbaleri Crvene zvezde su nakon nekoliko… »
Gobeljić strelac na Baharovom debiju

Gobeljić strelac na Baharovom debiju

Sport klub 26.06.2023
Fudbaleri Crvene zvezde u prvoj pripremnoj utakmici u Užicu savladali su reprezentaciju tog grada 3:1. Ovo je bila prva utakmica Baraka Bahara na klupi šampiona Srbije. Odlučio se za ovih startnih 11: Glazer – Vigo, Milunović, Dragović, Rodić –… »
Zvezdina deca oduševila baraka bahara! Novi trener blistao posle pobede: "Uživao sam, budućnost je velika!"

Zvezdina deca oduševila baraka bahara! Novi trener blistao posle pobede: "Uživao sam, budućnost je velika!"

Mondo 26.06.2023
Fudbaleri Crvene zvezde stigli do pobede u prvom meču priprema, a Izraelac Barak Bahar našao dobre i loše stvari. Fudbaleri Crvene zvezde stigli do pobede u prvom meču priprema, a Izraelac Barak Bahar našao dobre i loše stvari. Fudbaleri Crvene… »
TVITOVI - ''Delije'' odmah prepoznale ko je najveći talenat u ekipi!

TVITOVI - ''Delije'' odmah prepoznale ko je najveći talenat u ekipi!

Sportske.net 26.06.2023
Crvena zvezda je danas odigrala prvi pripremni meč pod vođstvom novog trenera Baraka Bahara i na stadionu ''Radomir Antić savladala domaću selekciju Užica rezultatom 3:1. Bahar je ukazao priliku i mladim igračima, bio je to miks iskustva i mladosti… »
Kakvi su Baharovi utisci posle debija?

Kakvi su Baharovi utisci posle debija?

Sportske.net 26.06.2023
Trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar izjavio je večeras da je igra njegovog tima "za prvu utakmicu na pripremama bila dobra". "Ovo je tek početak, zadovoljan sam pristupom, ali ćemo raditi na tome da budemo bolji. Za prvu utakmicu na pripremama… »
"Nova" zvezda - prilično zanimljiva! Barak Bahar debitovao na klupi šampiona Srbije

"Nova" zvezda - prilično zanimljiva! Barak Bahar debitovao na klupi šampiona Srbije

Večernje novosti 26.06.2023
FUDBALERI Crvene zvezde pobedili su u prvoj pripremnoj utakmici za sezonu 2022/2023. Crveno-beli su bili bolji od selekcije Užica sa 3:1 na stadionu "Radomir Antić". FOTO: FK Crvena zvezda Barak Bahar, izraelski stručnjak koji je ovog leta preuzeo… »

Vesti dana »