Povezane vesti

„Ja sam Vučićev kum, skinuću ti uniformu“: Kako su prijave protiv Panića za vređanje policajaca zastarele

„Ja sam Vučićev kum, skinuću ti uniformu“: Kako su prijave protiv Panića za vređanje policajaca zastarele

Danas 27.06.2023
Protiv Uroša Panića, sina čoveka bliskog vlasti Petra Panića Pane, dva puta su se vodili postupci u Prekršajnom sudu u Beogradu zbog vređanja policajaca. Prema njihovim izjavama, govorio im je da će da im „skine“ uniforme, a u jednom slučaju i… »
'Ja sam Vučićev kum, skinuću ti uniformu': Zastarele prijave protiv Panića

'Ja sam Vučićev kum, skinuću ti uniformu': Zastarele prijave protiv Panića

Novi magazin 27.06.2023
Protiv Uroša Panića, sina čoveka bliskog vlasti Petra Panića Pane, dva puta su se vodili postupci u Prekršajnom sudu u Beogradu zbog vređanja policajaca. Prema njihovim izjavama, govorio im je da će da im "skine" uniforme, a u jednom slučaju i da… »
Zašto je Uroš Panić iznad zakona, šta je javni interes za finansiranje tabloida

Zašto je Uroš Panić iznad zakona, šta je javni interes za finansiranje tabloida

N1 Info 27.06.2023
Poslanik koalicije Zajdno-Moramo Đorđe Miketić upitao je ministra policije Bratislava Gašića kada će Uroš Panić, sin Petra Panića Pane bliskog ljudima iz vlasti, za koga mediji navode da je kum predsednika Srbije Aleksandra Vučića, biti… »
Zastarele prijave protiv Panića: „Ja sam Vučićev kum, skinuću ti uniformu“

Zastarele prijave protiv Panića: „Ja sam Vučićev kum, skinuću ti uniformu“

N1 Info 27.06.2023
Protiv Uroša Panića, sina čoveka bliskog vlasti Petra Panića Pane, dva puta su se vodili postupci u Prekršajnom sudu u Beogradu zbog vređanja policajaca. Prema njihovim izjavama, govorio im je da će da im "skine" uniforme, a u jednom slučaju i da… »
„Ja sam Vučićev kum, skinuću ti uniformu“: Panićeve prijave za vređanje policajaca zastarele

„Ja sam Vučićev kum, skinuću ti uniformu“: Panićeve prijave za vređanje policajaca zastarele

Nova 27.06.2023
Uroš Panić, sin Petra Panića, kuma Aleksandra Vučića, poznat je po svojim klipovima koje kači na društvenim mrežama u kojima dvilja skupocenim automobilima po beogradskim ulicama i vređa saobraćajne policajce. Njegovo bahato ponašanje… »
Kako je Panić izbegao kazne za vređanje policije: Ja sam Vučićev kum, smeniću te, ići ćeš na raport

Kako je Panić izbegao kazne za vređanje policije: Ja sam Vučićev kum, smeniću te, ići ćeš na raport

Radio 021 27.06.2023
Protiv Uroša Panića, sina čoveka bliskog vlasti Petra Panića Pane, dva puta su se vodili postupci u Prekršajnom sudu u Beogradu zbog vređanja policajaca. Prema njihovim izjavama, govorio im je da će da im "skine" uniforme, a u jednom slučaju i da… »
“Ja sam Vučićev kum”, kako je Uroš Panić vređao policajce, a prijave zastarele

“Ja sam Vučićev kum”, kako je Uroš Panić vređao policajce, a prijave zastarele

Vreme 27.06.2023
Slučaj "lamburgini" Protiv sina čoveka bliskog vlasti Petra Panića Pane, dva puta su se vodili postupci zbog vređanja policajaca, piše CINS. Protiv Uroša Panića, sina čoveka bliskog vlasti Petra Panića Pane, dva puta su se vodili postupci u… »

Vesti dana »

Radnik nastradao u požaru u fabrici "Evrojug"

Radnik nastradao u požaru u fabrici "Evrojug"

NIN pre 34 minutajoš 54 povezane
U Srbiji sutra veoma toplo vreme, temperature do 40 stepeni

U Srbiji sutra veoma toplo vreme, temperature do 40 stepeni

Politika pre 59 minutajoš 30 povezanih
Tadić: I dalje smo u igri

Tadić: I dalje smo u igri

Sportski žurnal pre 23 minutajoš 25 povezanih