Povezane vesti
Dodik: BiH je sekularna država, Islamska zajednica se mora prilagoditi tome
Novi magazin 27.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je BiH sekularna država i da Islamska zajednica hitno mora da se prilagodi toj činjenici, ukazavši da i poslednji istup poglavara IZ u BIH Huseina Kavazovića liči na "sve osim na istup religijskog… »
Dodik: BiH je sekularna država, Islamska zajednica se mora prilagoditi tome
N1 Info 27.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je BiH sekularna država i da Islamska zajednica (IZ) hitno mora da se prilagodi toj činjenici, ukazavši da i poslednji istup poglavara IZ u BIH Huseina Kavazovića liči na "sve osim na istup… »
Dodik: Istupi Kavazovića liče na sve, osim na istupe religijskog poglavara
Euronews 27.06.2023
BiH je sekularna zemlja i Islamska zajednica hitno mora da se prilagodi toj činjenici, izjavio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i istakao da poslednji istup, kako je naveo, "prvog muslimana BiH" Huseina Kavazovića liči na sve osim na istup… »
Vesti dana »

Na Batrovcima se čeka 6 sati na izlaz: Zašto je to „vruća tačka“ za putnike i privredu?
Nedeljnik pre 1 satjoš 14 povezanih

Oboreni ukrajinski dron izazvao požar u nuklearnoj elektrani Kursk
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 11 povezanih

Vučić danas predstavlja novi paket ekonomskih mera za poboljšanje standarda građana
RTV pre 2 satajoš 11 povezanih

Vučević: Kraj naredne godine realan i odgovoran datum za sledeće parlamentarne izbore
Danas pre 2 satajoš 6 povezanih