Povezane vesti

Posle pobune "Vagnera", u Rusiji mirno (VIDEO)

Posle pobune "Vagnera", u Rusiji mirno (VIDEO)

Insajder 27.06.2023
Krivična istraga protiv vlasnika privatne vojne kompanije "Vagner" Jevgenija Prigožina, zbog oružane pobune - zatvorena je, saopštava ruska Federalna služba bezbvednosti. U Rusiji je mirno, posle pobune "Vagnera" zbog navoda da je ruska vojska… »
"Putin je hteo da ubije Prigožina, rekao sam mu da ne žuri"! Lukašenko o pregovorima sa Vagnerom: "Bićete zgnječeni!"

"Putin je hteo da ubije Prigožina, rekao sam mu da ne žuri"! Lukašenko o pregovorima sa Vagnerom: "Bićete zgnječeni!"

Mondo 27.06.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko otkrio je kako su tekli pregovori sa vođom "Vagnera" Jevgenijem Prigožinom u subotu 24. juna kada je došlo do pokušaja puča u Rusiji. Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko otkrio je kako su tekli… »
Objavljen razgovor lukašenka i Putina - Puč je dan d za Rusiju: Donesena brutalna odluka! U 10:00 se obratio naciji

Objavljen razgovor lukašenka i Putina - Puč je dan d za Rusiju: Donesena brutalna odluka! U 10:00 se obratio naciji

Mondo 27.06.2023
Aleksandar Lukašenko je za ukrajinsku agenciju otkrio detalje razgovora sa Vladimirom Putinom na dan vojnog puča. Aleksandar Lukašenko je za ukrajinsku agenciju otkrio detalje razgovora sa Vladimirom Putinom na dan vojnog puča. Beloruski predsednik… »
"Rekao sam mu: Nemoj to da radiš" Isplivali detalji razgovora dva lidera: Lukašenko savetovao Putina da ne ubije vođu…

"Rekao sam mu: Nemoj to da radiš" Isplivali detalji razgovora dva lidera: Lukašenko savetovao Putina da ne ubije vođu…

Blic 27.06.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko rekao je da je pozvao svog saveznika Vladimira Putina da ne ubije šefa plaćeničke grupe Vagner, koja je prošle nedelje krenula u marš ka Moskvi. Lukašenko, dugogodišnji Putinov saveznik, tvrdio je da je… »
Sve oči su sada uperene u njih: Unutar luksuznog života porodice Jevgenija Prigožina: Ćerke se takmiče u jahanju, a sin je…

Sve oči su sada uperene u njih: Unutar luksuznog života porodice Jevgenija Prigožina: Ćerke se takmiče u jahanju, a sin je…

Blic 27.06.2023
Ruski oligarh i šef plaćeničke grupe Vagner Jevgenij Prigožin igrao je ključnu ulogu u ruskom ratu u Ukrajini. Regrutovao je hiljade boraca, posebno iz ruskih zatvora, a njegovi vagnerovci su predvodili krvave borbe oko Bahmuta. Sada, tek što je… »
"Slušaj Saša, beskorisno je, on ne diže slušalicu": O čemu su razgovarali Putin i Lukašenko tokom pobune "Vagnera"

"Slušaj Saša, beskorisno je, on ne diže slušalicu": O čemu su razgovarali Putin i Lukašenko tokom pobune "Vagnera"

Pravda 27.06.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko rekao je da je tokom razgovora sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom tokom pobune Vagnera, predložio da se ne žuri sa sprovođenjem "surovih odluka" i "ubijanjem". - Najopasnije, koliko ja razumem, nije kakva… »
Tri opcije pred borcima Vagnera – i svaka je gora od prethodne, Prigožinova sudbina je tek misterija

Tri opcije pred borcima Vagnera – i svaka je gora od prethodne, Prigožinova sudbina je tek misterija

Nova 27.06.2023
Lider ruske paravojne formacije Vagner Jevgenij Prigožin, koji je od početka rata u Ukrajini slovio za udarnu pesnicu predsednika Rusije Vladimira Putina, tačno 16 meseci nakon početka invazije učinio je nezamislivo i svoje trupe sa fronta preusmerio… »
"Organizatori pobune će biti privedeni pravdi": Putin se obratio naciji i najavio gašenje grupe Vagner

"Organizatori pobune će biti privedeni pravdi": Putin se obratio naciji i najavio gašenje grupe Vagner

Blic 26.06.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin pozvao je večeras borce paravojne formacije ''Vagner'' da potpišu ugovor sa ruskim Ministarstvom odbrane, ili da se vrate kući ili u Belorusiju, i dodao da su većina boraca te grupe patriote koje su izmanipulisane. -… »

Vesti dana »