Povezane vesti

Ana Brnabić: Gašića čuvaju rezultati, za 13,5 odsto manje kriminala

Ana Brnabić: Gašića čuvaju rezultati, za 13,5 odsto manje kriminala

Politika 27.06.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić rekla je danas u Skupštini Srbije da je Bratislav Gašić svojim rezultatima zaslužio mesto ministra unutrašnjih poslova, jer je odigrao veliku ulogu u bezbednosnom sistemu Srbije u poslednjih deset godina tokom… »
Skupština završila raspravu o ministru Gašiću, glasanje se nastavlja u četvrtak

Skupština završila raspravu o ministru Gašiću, glasanje se nastavlja u četvrtak

Blic 27.06.2023
Poslanici Skupštine Srbije završili su danas rad, a raspravu o predlogu za glasanje o nepoverenju ministru unutrašnjih poslova Bratislavu Gašiću nastaviće u četvrtak, 29. juna, u 10 časova. Današnjoj raspravi prisustvovali su premijerka Ana… »
Poslanici u četvrtak nastavljaju raspravu o Gašiću

Poslanici u četvrtak nastavljaju raspravu o Gašiću

Insajder 27.06.2023
Poslanici Skupštine Srbije završili su danas rad, a raspravu o predlogu za glasanje o nepoverenju ministru unutrašnjih poslova Bratislavu Gašiću nastaviće u četvrtak, 29. juna, u 10 časova. Današnjoj raspravi prisustvovali su premijerka Ana… »
Brnabić: Ponosna sam, Gašić postavio najbolje od najboljih ljudi

Brnabić: Ponosna sam, Gašić postavio najbolje od najboljih ljudi

N1 Info 27.06.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je ministar policije Bratislav Gašić za državne sekretare u Ministarstvu unutrašnjih poslova postavio "najbolje od najboljih ljudi unutar sistema". „Što se tiče stručnih lica, ja sam… »
Brnabić: Potrebno je imenovanje direktora policije, to je već trebalo da se uradi

Brnabić: Potrebno je imenovanje direktora policije, to je već trebalo da se uradi

Insajder 27.06.2023
Predsedica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je saglasna sa opozicijom da je potrebno da bude imenovan direktor policije, ali je i naglasila da ni on ne bi mogao da spreči tragediju kakva se dogodila u Srbiji početkom maja. Premijerka je… »
Brnabić: Ponosna sam, Gašić postavio najbolje od najboljih

Brnabić: Ponosna sam, Gašić postavio najbolje od najboljih

Radio 021 27.06.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da je ministar policije Bratislav Gašić za državne sekretare u Ministarstvu unutrašnjih poslova postavio "najbolje od najboljih ljudi unutar sistema". "Što se tiče stručnih lica, ja sam ponosna i… »
Brnabić: Potreban direktor policije, ponosna sam na stručnjake u MUP-u

Brnabić: Potreban direktor policije, ponosna sam na stručnjake u MUP-u

Vesti online 27.06.2023
Predsedica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se slaže sa opozicijom da je potrebno da bude imenovan direktor policije, ali je i naglasila da ni on ne bi mogao da spreči tragediju kakva se dogodila u Srbiji početkom maja. Premijerka je… »
Počela sednica Skupštine Srbije pitanjima poslanika

Počela sednica Skupštine Srbije pitanjima poslanika

Danas 27.06.2023
Poslanici Skupštine Srbije nastavili su sednicu koja je započela sredinom prošlog meseca ,a povodom dva masakra koja su se dogodila u osnvnoj školi Vladislav Ribnikar i u selima oko Mladenovca . Sednica je započela postavlajnjem pitanja poslanika. Na… »

Vesti dana »