Povezane vesti
Majić: Javnost mora da zna da li je njihov ministar policije u dilu sa mafijom ili je lažno optužen
Radio 021 27.06.2023
Tačka preloma u kojoj smo prihvatili bezakonje bila je Savamala, a Jovanjica je metastaza tog potpunog bezakonja, ocenio je Miodrag Majić, sudija Apelacionog suda u Beogradu. "Situacija u našem sistemu je takva da, sve i da sada imamo nekog… »
Majić: Javnost mora da zna da li je njihov ministar policije u dilu sa mafijom
N1 Info 27.06.2023
Situacija u našem sistemu je takva da, sve i da sada imamo nekog hiperprofesionalnog i poštenog tužioca, koji bi beskrupulozno i istinito počeo da ispituje da li su najviši državni organi znali šta se dešavalo u Jovanjici, onog trenutka kada bi se… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana