Povezane vesti

Dragan Stojković o atmosferi u ekipi tokom Mundijala u Kataru: Ne smeta mi što su me zvali „Kiksi“

Dragan Stojković o atmosferi u ekipi tokom Mundijala u Kataru: Ne smeta mi što su me zvali „Kiksi“

Danas 28.06.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković demantovao je da je atmosfera u ekipi tokom Mundijala u Kataru bila loša, kao i da je na to uticala činjenica da su supruge fudbalera boravile u istom hotelu u kojem se nalazila i… »
Piksi prvi put o aferama iz katara! Evo šta se desilo na Mundijalu: Selektor otvorio dušu - zbog laži je bacio telefon!

Piksi prvi put o aferama iz katara! Evo šta se desilo na Mundijalu: Selektor otvorio dušu - zbog laži je bacio telefon!

Mondo 28.06.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi komentarisao dešavanja sa Svetskog prvenstva. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi komentarisao dešavanja sa Svetskog prvenstva. Fudbalska reprezentacije Srbije… »
"Koje, bre, žene, o čemu pričate?" Dragan Stojković Piksi pobesneo, zbog ovoga je bacio telefon

"Koje, bre, žene, o čemu pričate?" Dragan Stojković Piksi pobesneo, zbog ovoga je bacio telefon

Večernje novosti 28.06.2023
FUDBALSKA rerpezentacija Srbije predvođena Draganom Stojkovićem Piksijem fokusirana je na kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, ali još uvek u vazduhu vise spekulacije oko lošeg plasmana na Svetskom prvenstvu u Kataru. Foto: Tanjug Selektor… »

Vesti dana »