Povezane vesti

Sa ulice se ne ulazi u fotelju

Sa ulice se ne ulazi u fotelju

Politika 28.06.2023
Rade Basta biće smenjen do kraja nedelje i neće biti više ništa u državnim organima, ranije sam mu skretao pažnju da ne vodi svoju politiku i on je moje najveće političko razočaranje. Lider Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma kaže da… »
Palma udario na Bastu i nazvao ga svojom ružnom prošlošću

Palma udario na Bastu i nazvao ga svojom ružnom prošlošću

Nova 28.06.2023
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma izjavio je da je više puta opominjao ministra privrede Radeta Bastu, koji je bio i član te stranke, zbog njegovih istupa u javnosti, ali da ga Basta nije poslušao, zbog čega je od Vlade Srbije… »
Marković Palma: Više puta sam opominjao Bastu, ali me nije poslušao

Marković Palma: Više puta sam opominjao Bastu, ali me nije poslušao

Beta 28.06.2023
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma izjavio je danas da je više puta opominjao ministra privrede Radeta Bastu, koji je bio i član te stranke, zbog njegovih istupa u javnosti, ali da ga Basta nije poslušao, zbog čega je od Vlade… »
Marković Palma: Više puta sam opominjao Bastu, ali me nije poslušao

Marković Palma: Više puta sam opominjao Bastu, ali me nije poslušao

Novi magazin 28.06.2023
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma izjavio je danas da je više puta opominjao ministra privrede Radeta Bastu, koji je bio i član te stranke, zbog njegovih istupa u javnosti, ali da ga Basta nije poslušao, zbog čega je od Vlade… »
Palma o smeni Baste: Rekao sam mu "Rade, ne možeš to tako da radiš", on je moja ružna prošlost

Palma o smeni Baste: Rekao sam mu "Rade, ne možeš to tako da radiš", on je moja ružna prošlost

Radio 021 28.06.2023
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma izjavio je da je više puta opominjao bivšeg ministra privrede Radeta Bastu, koji je bio i član te stranke, zbog njegovih istupa u javnosti. Međutim, kako kaže, Basta ga nije poslušao, zbog… »
Marković Palma: Sve vreme sam opominjao Bastu, on je moja ružna prošlost

Marković Palma: Sve vreme sam opominjao Bastu, on je moja ružna prošlost

N1 Info 28.06.2023
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma izjavio je da je više puta opominjao ministra privrede Radeta Bastu, koji je bio i član te stranke, zbog njegovih istupa u javnosti, ali da ga Basta nije poslušao, zbog čega je od Vlade Srbije… »
Marković Palma o smeni Baste: Više puta sam ga opominjao, odjednom se nešto promenilo u njegovoj glavi

Marković Palma o smeni Baste: Više puta sam ga opominjao, odjednom se nešto promenilo u njegovoj glavi

Danas 28.06.2023
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma izjavio je danas da je više puta opominjao ministra privrede Radeta Bastu, koji je bio i član te stranke, zbog njegovih istupa u javnosti, ali da ga Basta nije poslušao, zbog čega je od Vlade… »

Vesti dana »