Povezane vesti

Sigurno postoji razlog zašto su to uradili: Nikolina Pišek privedena, oglasio se svekar s kojim je na ratnoj nozi!

Sigurno postoji razlog zašto su to uradili: Nikolina Pišek privedena, oglasio se svekar s kojim je na ratnoj nozi!

Mondo 28.06.2023
Nakon što je Nikolina Pišek otkrila da je bila privedena na granici, oglasio se Miša Grof. Nakon što je Nikolina Pišek otkrila da je bila privedena na granici, oglasio se Miša Grof. Voditeljka Nikolina Pišek otkrila je danas da ju je policija… »
(Video) Ovo je "pametna" vila nikoline Pišek od skoro dva miliona evra: Za nju se sudi sa Vidojevom ćerkom iz prvog braka…

(Video) Ovo je "pametna" vila nikoline Pišek od skoro dva miliona evra: Za nju se sudi sa Vidojevom ćerkom iz prvog braka…

Blic 28.06.2023
Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, otac pokojnog Vidoja, u jeku medijskog rata sa snajom Nikolinom Pišek više puta je istakao da je njoj bitna samo kuća koju je gradila sa pokojnim suprugom. Nikolina je posle smrti muža naišla na problem zbog… »
Oglasio se Miša Grof nakon što je otkriveno da je Nikolinu Pišek privodila policija: Evo šta je odmah preduzeo

Oglasio se Miša Grof nakon što je otkriveno da je Nikolinu Pišek privodila policija: Evo šta je odmah preduzeo

Nova 28.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek sve je šokirala priznanjem da je jednom prilikom privedena na granici. „Da, priveli su me zbog neplaćene sitne prometne kazne. Na granici su me priveli i onda su me držali. Zbog toga se privodi, zbog toga što mi nije… »
Oglasio se Miša Grof nakon privođenja nikoline Pišek: Sa snajom je u sukobu, a sada poručuje: "Postoji razlog"

Oglasio se Miša Grof nakon privođenja nikoline Pišek: Sa snajom je u sukobu, a sada poručuje: "Postoji razlog"

Blic 28.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek šokirala je sve kada je otkrila da ju je policija privela na granici. - Da, priveli su me zbog neplaćene sitne prometne kazne. Na granici su me priveli i onda su me držali. Zbog toga se privodi, zbog toga što mi nije… »
Nikolina Pišek privedena na granici: Voditeljku zadržali, otkrila šta se dogodilo

Nikolina Pišek privedena na granici: Voditeljku zadržali, otkrila šta se dogodilo

Blic 28.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek šokirala je sve kada je otkrila da ju je policija privela na granici. - Da, priveli su me zbog neplaćene sitne saobraćajne kazne. Na granici su me priveli i onda su me držali. Zbog toga se privodi, zbog toga što mi nije… »
Privedena Nikolina Pišek! Zadržali je na granici zbog kazne, usledio još jedan problem - Evo šta se desilo voditeljki!

Privedena Nikolina Pišek! Zadržali je na granici zbog kazne, usledio još jedan problem - Evo šta se desilo voditeljki!

Mondo 28.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek šokirala je sve kada je otkrila da ju je policija privela na granici. Voditeljka Nikolina Pišek šokirala je sve kada je otkrila da ju je policija privela na granici. Nikolina Pišek vodite borbu oko nasledstva sa ocem svog… »
„Priveli su me na granici i onda držali“: Nikolina Pišek šokirala priznanjem

„Priveli su me na granici i onda držali“: Nikolina Pišek šokirala priznanjem

Nova 28.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek nedavno je sve iznenadila priznanjem da je jednom prilikom privedena na granici. „Da, priveli su me zbog neplaćene sitne prometne kazne. Na granici su me priveli i onda su me držali. Zbog toga se privodi, zbog toga što mi… »

Vesti dana »