Povezane vesti
Počela obnova postrojenja "Čardak": Moguć slabiji pritisak ili nestanak vode u delovima Kamenice
Radio 021 28.06.2023
JKP "Vodovod i kanalizacija" počelo je rekonstrukciju hidroforskog postrojenja "Čardak" i radovi će trajati narednih deset dana. "Za vreme radova postoji mogućnost da će stanovnici Čardaka, Glavice, Livada i jednog dela naselja Širine imati slabiji… »
U narednih 10 dana delovi Sremske Kamenice povremeno bez vode
Dnevnik 28.06.2023
JKP „Vodovod i kanalizacija“ će tokom narednih deset dana rekonstruisati hidroforsko postrojenje „Čardak“. Za vreme radova, postoji mogućnost da će stanovnici Čardaka, Glavice, Livada i jednog dela naselja Širine imati slabiji pritisak i povremeno… »
"Vodovod" rekonstruiše hidroforsko postrojenje "Čardak", moguć slabiji pritisak i isključenja vode
Moj Novi Sad 28.06.2023
JKP "Vodovod i kanalizacija" će tokom narednih deset dana izvoditi radove na rekonstrukciji hidroforskog postrojenja "Čardak". Za vreme trajanja pomenutih radova, postoji mogućnost da će stanovnici Čardaka, Glavice, Livada i jednog dela naselja Širine… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 57 povezanih

Uhapšen ubica Čarlija Kirka: Oglasio se direktor FBI, zvaničnici otkrili: Atentator bio obučen u crno, najverovatnije pucao sa krova
Blic pre 1 minutjoš 114 povezane

Poljska uvodi ograničenja za vazdušni saobraćaj na uzduž istočne granice
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 20 povezanih