Povezane vesti

Lesorov oproštaj od "porodice": "Ja nisam igrao, ja sam živeo Partizan"!

Lesorov oproštaj od "porodice": "Ja nisam igrao, ja sam živeo Partizan"!

Sportske.net 28.06.2023
Matijas Lesor je napustio Partizan i karijeru će nastaviti u Panatinaikosu, ali, definitivno je da će ostati deo crno-bele porodice. Lesor se na svom Instagramu biranim rečima oprostio od Partizana i navijača. "Ja godinu i po dana nisam samo igrao za… »
Lesor: Nisam igrao za Partizan, živeo sam Partizan

Lesor: Nisam igrao za Partizan, živeo sam Partizan

Sport klub 28.06.2023
Francuski centar Matijas Lesor obratio se navijačima Partizana pošto napušta klub posle dve sezone i seli se u Atinu u Panatinaikos. – Nisam godinu i po dana igrao za Partizan, živeo sam Partizan! Hvala Partizanu što je verovao u mene i pružio mi… »
Lesora u Parizu dočekala pesma grobara! Okupili se zbog Matijasa, žena povela navijanje i sve snimila! (video)

Lesora u Parizu dočekala pesma grobara! Okupili se zbog Matijasa, žena povela navijanje i sve snimila! (video)

Mondo 28.06.2023
Matijas Lesor dobio doček u Parizu od navijača Partizana, a njegova lepša polovina pokazala da zna navijačke pesme. Matijas Lesor dobio doček u Parizu od navijača Partizana, a njegova lepša polovina pokazala da zna navijačke pesme. Navijači… »
Nezaboravan ispraćaj za Lesora (VIDEO)

Nezaboravan ispraćaj za Lesora (VIDEO)

Sport klub 28.06.2023
Francuski centar Matijas Lesor izrastao je u velikog ljubimca navijača Partizana. Toliki da mu je lokalni klub navijača Partizana čak i u Parizu priredio sjajan ispraćaj od crno-belih pošto će naredne sezone igrati za Panatinaikos. View this post on… »

Vesti dana »