Povezane vesti

Matijas Lesor se oprostio od crno-belih: Živeo sam Partizan

Matijas Lesor se oprostio od crno-belih: Živeo sam Partizan

Danas 28.06.2023
Matijas Lesor, francuski košarkaš koji je u prethodnih godinu i po dana nastupao za Partizan, oprostio se od crno-belih porukom na savom Instagramu nakon što je u utorak potpisao ugovor sa Panatinaikosom. „U poslednjih godinu i po ja nisam igrao za… »
Lesor: Neobično sam srećan što sam postao deo Panatinaikosa

Lesor: Neobično sam srećan što sam postao deo Panatinaikosa

Sportski žurnal 28.06.2023
“Želim da vratim PAO tamo gde mu je i mesto”. Novi košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor izjavio je da je srećan što je potpisao ugovor sa grčkim klubom i dodao da želi da ostvari dobru saradnju sa navijačima "zelenih". Lesor je juče potpisao… »
Lesor otkrio zašto je otišao iz Partizana: Nadam se da će me navijači Panatinaikosa voleti kao „grobari“

Lesor otkrio zašto je otišao iz Partizana: Nadam se da će me navijači Panatinaikosa voleti kao „grobari“

Nova 28.06.2023
Lesor srećan zbog odluke. Novi košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor izjavio je da je srećan što je potpisao ugovor sa grčkim klubom i dodao da želi da ostvari dobru saradnju sa navijačima „zelenih“. Lesor je potpisao ugovor sa grčkim klubom… »
Lesor: Želim da vratim Panatinaikos tamo gde mu je i mesto

Lesor: Želim da vratim Panatinaikos tamo gde mu je i mesto

Dnevnik 28.06.2023
ATINA: Novi košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor izjavio je danas da je srećan što je potpisao ugovor sa grčkim klubom i dodao da želi da ostvari dobru saradnju sa navijačima "zelenih". Lesor je juče potpisao ugovor sa grčkim klubom do juna 2025… »
Zašto je Lesor izabrao PAO i ko mu je pomogao?

Zašto je Lesor izabrao PAO i ko mu je pomogao?

Sport klub 28.06.2023
Dojučerašnji košarkaš Partizana Matijas Lesor teška srca oprostio se od Beograda i navijača crno-belih, a u isto vreme sa velikim nestrpljenjem očekuje da obuče dres Panatinaikosa. Francuski centar je posle najbolje sezone u karijeri… »
"Nisam igrao za Partizan, nego..." Matijas Lesor se oprostio od navijača i crno-belog dresa

"Nisam igrao za Partizan, nego..." Matijas Lesor se oprostio od navijača i crno-belog dresa

Večernje novosti 28.06.2023
FRANCUSKI košarkaš Matijas Lesor napustio je Partizan. On se vrlo emotivno oprostio od navijača i crno-belog dresa. FOTO: M. Vukadinović Ovaj 27-godišnji centar će karijeru nastaviti u Panatinaikosu, a u obraćanju na društvenoj mreži Instagram je… »
"Crno-bela krv" - Lesor: Nosiću drugi dres sledeće godine, ali sam do kraja života Grobar

"Crno-bela krv" - Lesor: Nosiću drugi dres sledeće godine, ali sam do kraja života Grobar

Sportski žurnal 28.06.2023
Nisam godinu i po dana igrao za Partizan, živeo sam Partizan! Matijas Lesor se preselio u Atinu, potpisao je za Panatinaikos, a putem Instagrama oprostio se od Partizana i Grobara: - Nisam godinu i po dana igrao za Partizan, živeo sam Partizan! Hvala… »
Pariz je crno-beo - "Grobari" ispratili Lesora

Pariz je crno-beo - "Grobari" ispratili Lesora

Sportske.net 28.06.2023
Matijas Lesor potpisao je dvogodišnji ugovor sa Panatinaikosom i posle dve godine napustio Partizan. Za to vreme Francuz je postao miljenik navijača i sigurno jedan od najdražih stranaca koji su igrali u klubu. Koliko ga vole i poštuju, navijaču su… »
Partizan se oprostio od Lesora: "Zauvek deo crno-bele porodice"

Partizan se oprostio od Lesora: "Zauvek deo crno-bele porodice"

Sportske.net 28.06.2023
Matijas Lesor od juče je zvanično košarkaš Panatinaikosa sa kojim je potpisao dvogodišnji ugovor. Francuz je posle dve sezone u Partizanu otišao u Atinu, a za ovo vreme osim što je bio jedan od nosilaca tima i tokom skoro cele sezone najbolji… »

Vesti dana »