Повезане вести
Додатних 99 милиона за расподелу у буџету града
Пиротске вести 28.06.2023
На данашњој седници Градског већа измедју остаљог, разматран је други ребаланс Града у овој години, као и извештаји о пословању јавних предузећа за 2022.годину, и измене програма јавних установа, на основу додатно опредељених… »
Већници дали сагласност на други ребаланс. Буџет града увећан за 3,83%, предложено повећање цене услуга ЈП Водовод и…
Плус онлине 28.06.2023
Данас је одржана седница Градског већа. Најзначајнија тема била је Одлука о изменама и допунама Одлуке о буџету града Пирота за 2023. годину. Начелница Одељења за привреду и финансије, Ивана Малиновић, образложила је ову… »
Прибојски буџет увећан за 69 милиона динара
Зоом УЕ 28.06.2023
ПРИБОЈ – Прибојски одборници, усвојили су Одлуку о Завршном рачуну консолидованог рачуна буџета општине Прибој за 2022.годину. Усвојен је и други ребаланс буџета општине Прибој за 2023.годину, који је, у односу на основну… »
Вести дана »
Лазар Динић: Тукли ме док ми нису сломили кости главе и док нисам пристао да кажем да је "Аца председник"
Глас Зајечара пре 3 минутајош 6 повезаних
Олујни ветар носи све пред собом, снег затрпава без престанка! Закорачили смо у место као да смо усред Сибира
Телеграф пре 1 сатјош 34 повезане






