Povezane vesti

Obračun učesnice i voditeljke Zadruge! Oglasila se Dušica posle Anđelinih pretnji - svi čekali da je "spusti na zemlju"

Obračun učesnice i voditeljke Zadruge! Oglasila se Dušica posle Anđelinih pretnji - svi čekali da je "spusti na zemlju"

Mondo 28.06.2023
Anđela Đuričić nije birala reči za Dušicu Jakovljević, pa ju je javno optužila i da laže, a evo šta voditeljka Zadruge ima sada njoj da poruči. Anđela Đuričić nije birala reči za Dušicu Jakovljević, pa ju je javno optužila i da laže, a… »
Oglasila se anđela Đuričić Bivša zadrugarka pokušala da smiri situaciju, pa poslala Dušici ovu poruku

Oglasila se anđela Đuričić Bivša zadrugarka pokušala da smiri situaciju, pa poslala Dušici ovu poruku

Alo 28.06.2023
Sve je počelo u emisiji "Narod pita",kada se voditeljka iznenadila zbog njene slike u kupaćem kostimu i poruke koja je pisala uz nju. Rijaliti "Zadruga 6" se nedavno završio, a pravi rijaliti usledio je tek posle velikog finala u emisijama „Zadruga -… »
"Ja se zaista izvinjavam": Dušica odgovorila na prozivke i pretnje Anđele Đuričić, jednom rečenicom rekla sve

"Ja se zaista izvinjavam": Dušica odgovorila na prozivke i pretnje Anđele Đuričić, jednom rečenicom rekla sve

Blic 28.06.2023
Voditeljka Dušica Jakovljević našla se u centru skandala kada joj je bivša zadrugarka Anđela Đuričić, koja je izbačena iz rijalitija zbog nasilja, javno uputila prozivke i pretnje, a ona se tim povodom oglasila. Naime, Dušica je objasnila da… »
Dušica Jakovljević se oglasila nakon anđelinih pretnji Poručila joj samo jedno, a evo šta se zapravo krije iza skandala o…

Dušica Jakovljević se oglasila nakon anđelinih pretnji Poručila joj samo jedno, a evo šta se zapravo krije iza skandala o…

Alo 28.06.2023
Sve je počelo u emisiji "Narod pita",kada se voditeljka iznenadila zbog njene slike u kupaćem kostimu i poruke koja je pisala uz nju. Voditeljka rijaliti programa Zadruga, Dušica Jakovljević, odgovorila je na prozivke Anđele Đuričić i pretnju da… »
"Izbaciću njene fotografije, znam šta voli da radi ": Anđela Đuričić iznela šok detalje o Dušici Jakovljević: "Ima da…

"Izbaciću njene fotografije, znam šta voli da radi ": Anđela Đuričić iznela šok detalje o Dušici Jakovljević: "Ima da…

Blic 28.06.2023
Nakon finala rijalitija "Zadruga 6" učesnici gostuju u emisijama "Narod pita" gde komentarišu svoje postupke u pomenutom šou programu. Vodeći jednu od tema, voditeljka Dušica Jakovljević imala je burnu reakciju na fotografiju diskvalifikovane… »

Vesti dana »