Povezane vesti
Muškarac u Francuskoj osuđen na doživotnu robiju, ubio tri žene tvrdeći da su mu "uništile karijeru"
Euronews 29.06.2023
Gabrijel Forten, ubica tri žene koje je optužio da su mu uništile karijeru, osuđen je u Francuskoj na doživotnu robiju. Njemu je sud izrekao maksimalnu kaznu za ubistvo i pokušaj ubistva, prenosi BBC, i to znači da će Forten u zatvoru provesti do 22… »
Ubio tri žene “jer su mu uništile karijeru”, pa osuđen na doživotnu robiju
Vesti online 29.06.2023
Gabrijel Forten, ubica tri žene koje je optužio da su mu uništile karijeru, osuđen je u Francuskoj na doživotnu robiju. Njemu je sud izrekao maksimalnu kaznu za ubistvo i pokušaj ubistva, prenosi BBC. To znači da će Forten u zatvoru provesti do 22… »
Francuska: Ubio tri žene "jer su mu uništile karijeru", pa osuđen na "doživotnu robiju"
Telegraf 29.06.2023
Gabrijel Forten je uhapšen 2021. godine, nekoliko dana nakon što su žene ubijene. Gabrijel Forten, ubica tri žene koje je optužio da su mu uništile karijeru, osuđen je u Francuskoj na doživotnu robiju. Njemu je sud izrekao maksimalnu kaznu za ubistvo i… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 27 povezanih

(Video) Pogođena nuklearka u kursku! Odjekuju eksplozije, izbio veliki požar: Stiglo hitno saopštenje iaea, Ukrajinci pokrenuli masovni napad
Blic pre 2 satajoš 21 povezana

Na graničnom prelazu Batrovci zadržavanja i do šest sati pri izlazu iz Srbije
RTV Novi Pazar pre 4 satijoš 18 povezanih

Vučić predstavio nove mere: Snizićemo cene i kamatne stope, cilj je bolji standard građana
RTS pre 1 satjoš 105 povezanih