Povezane vesti

Džez spektakl u botaničkoj bašti: Tokom vikenda nastupa više od osamdeset muzičara iz celog sveta

Džez spektakl u botaničkoj bašti: Tokom vikenda nastupa više od osamdeset muzičara iz celog sveta

Večernje novosti 29.06.2023
NOVO izdanje festivala Jazz in the Garden okupiće više od osamdeset muzičara iz Srbije, Brazila, Portugala, Amerike, Velike Britanije, Francuske, Italije, Makedonije, Albanije, Slovenije i Hrvatske. Na više scena u prostoru Botaničke bašte, tokom 1… »
Za vikend džez spektakl u botaničkoj bašti: Jazz in the Garden 1. i 2. jul 2023.

Za vikend džez spektakl u botaničkoj bašti: Jazz in the Garden 1. i 2. jul 2023.

Blic 29.06.2023
Najambicioznije izdanje festivala Jazz in the Garden do sada okupiće više od 80 muzičara iz Srbije, Brazila, Portugala, Amerike, Velike Britanije, Francuske, Italije, Makedonije, Albanije, Slovenije i Hrvatske. Na više scena u prostoru Botaničke… »
Zosa Kol za Nova.rs: Odrastao sam u mestu koje je „lonac za topljenje“ raznih uticaja, kultura, hrane i ljudskih sudbina

Zosa Kol za Nova.rs: Odrastao sam u mestu koje je „lonac za topljenje“ raznih uticaja, kultura, hrane i ljudskih sudbina

Nova 29.06.2023
Bio sam u fazi učenja poslednjih nekoliko godina, te sam sebe najiskrenije video kao studenta koji tu da uči od velikih majstora svog zanata, kaže za Nova.rs Zosa Kol, koji 1. jula nastupa u Beogradu. Dobitnik BBC priznanja za najboljeg mladog džez… »

Vesti dana »