Povezane vesti

VIDEO Dodik kosi travu u Banjaluci, nadležnima poručio: Ovo je poslednji put da radim posao drugih

VIDEO Dodik kosi travu u Banjaluci, nadležnima poručio: Ovo je poslednji put da radim posao drugih

Radio 021 29.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je na Tviteru kako kosi travu na zapadnom tranzitu u Banjaluci. Dodik je nadležnima poručio da je "ovo poslednji put da radi posao drugih". "Već sam intervenisao kod nadležnih da ovaj prostor bude… »
Dodik kosio travu pored puta: Ovo je poslednji put da radim tuđi posao (VIDEO)

Dodik kosio travu pored puta: Ovo je poslednji put da radim tuđi posao (VIDEO)

Danas 29.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik odlučio je da pokosi travu izraslu pored puta od Banjaluke do Klašnica kako bi taj prostor bio uredan i čist, pošto to, kako kaže, nisu uradili nadležni. “Već sam intervenisao kod nadležnih da ovaj… »
Milorad Dodik izašao iz skupocenog mercedesa, pa uzeo kosu: Stvorila se kolona vozila, potez iznenadio Banjalučane

Milorad Dodik izašao iz skupocenog mercedesa, pa uzeo kosu: Stvorila se kolona vozila, potez iznenadio Banjalučane

Mondo 29.06.2023
Milorad Dodik kosio je danas travu, što je iznenadio brojne prolaznike u Banjaluci. Milorad Dodik kosio je danas travu, što je iznenadio brojne prolaznike u Banjaluci Milorad Dodik, predsednik Republike Srpske iznenadio je danas prolaznike u Banjaluci… »
Nesvakidašnji prizor u RS: Dodik u odelu kosi travu pokraj puta

Nesvakidašnji prizor u RS: Dodik u odelu kosi travu pokraj puta

Nova 29.06.2023
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je na Tviteru snimke i fotografije kako kosi travu izraslu na putu od Banjaluke do Klašnice i poručio da će ovo biti poslednji put da radi posao drugih. „Već sam intervenisao kod nadležnih da ovaj… »

Vesti dana »