Povezane vesti

Životna priča voditelja pinka koji je uživo dao otkaz: Živeo u domu za nezbrinutu decu, ostao bez ikoga

Životna priča voditelja pinka koji je uživo dao otkaz: Živeo u domu za nezbrinutu decu, ostao bez ikoga

Mondo 30.06.2023
Voditelj Mihajlo Pavić otkrio potresne detalje iz detinjstva. Voditelj Mihajlo Pavić otkrio potresne detalje iz detinjstva Mihajlo Pavić, srpski voditelj koji je nedavno šokirao domaću javnost kada je u programu uživo dao otkaz na televiziji Pink… »
Došao sam iz škole i zatekao baku bez svesti...Teška priča voditelja koji je dao otkaz u programu

Došao sam iz škole i zatekao baku bez svesti...Teška priča voditelja koji je dao otkaz u programu

Večernje novosti 30.06.2023
MIHAJLO Pavić, srpski voditelj koji je nedavno šokirao domaću javnost kada je u programu uživo dao otkaz na televiziji Pink, otkrio je da je tri godine proveo u domu u Zvečanskoj posle smrti majke i bake, sa kojima je tada živeo. Printscreen "Živeo… »
"Odrastao sam u Zvečanskoj": Naš voditelj otvorio dušu: "Niko od rodbine nije hteo da me prihvati, ali su se pitali šta će…

"Odrastao sam u Zvečanskoj": Naš voditelj otvorio dušu: "Niko od rodbine nije hteo da me prihvati, ali su se pitali šta će…

Blic 30.06.2023
Mihajlo Pavić danas je uspešni voditelj, ali malo ko zna da se u prošlosti susreo sa teškim životnim situacijama. Mihajlo je tri godine je proveo u domu u Zvečanskoj posle smrti majke i bake, sa kojima je tada živeo. - Živeo sam sa samohranom… »

Vesti dana »