Povezane vesti

Branimo teritorijalni integritet Srbije

Branimo teritorijalni integritet Srbije

Politika 30.06.2023
Rat u Ukrajini je jasan primer da je strateška autonomija Evropske unije apsolutno neophodna, ali to ne znači da ćemo da se distanciramo od SAD. Stav Španije je jasan – ne priznajemo jednostrano proglašenje nezavisnosti teritorije Kosova i branimo… »
Španski ambasador: Nećemo priznati Kosovo, podržavamo posredovanje EU

Španski ambasador: Nećemo priznati Kosovo, podržavamo posredovanje EU

Danas 30.06.2023
Ambasador Španije u Beogradu Raul Bartolome Molina izjavio je da je stav njegove zemlje jasan – ne priznaje nezavisnost Kosova, brani teritorijalni integritet Srbije i podržava posredovanje Evropske unije (EU). „Mi podržavamo posredničke napore EU… »
Španija pred predsedanje Evropskom unijom ne menja stav oko Kosova

Španija pred predsedanje Evropskom unijom ne menja stav oko Kosova

Slobodna Evropa 30.06.2023
Ambasador Španije u Beogradu Raul Bartolome Molina izjavio je da je stav njegove zemlje jasan - da ne priznaje nezavisnost Kosova, brani teritorijalni integritet Srbije i podržava posredovanje Evropske unije (EU). "Mi podržavamo posredničke napore EU… »
Ambasador Španije: Naš stav po pitanju Kosova ostaje nepromenjen

Ambasador Španije: Naš stav po pitanju Kosova ostaje nepromenjen

Euronews 30.06.2023
Ambasador Španije u Srbiji Raul Bartolome Molina izjavio je danas da će stav Španije po pitanju Kosova ostati nepromenjen, kao i da činjenica da ta zemlja podržava pokušaje evropskih predstavnika Žozepa Borelja i Miroslava Lajčaka da reše… »
Ambasador Španije: Naš stav je jasan - ne priznajemo nezavisnost Kosova

Ambasador Španije: Naš stav je jasan - ne priznajemo nezavisnost Kosova

Radio 021 30.06.2023
Ambasador Španije u Beogradu Raul Bartolome Molina izjavio je da je stav njegove zemlje jasan - ne priznaje nezavisnost Kosova, brani teritorijalni integritet Srbije i podržava posredovanje EU. "Mi podržavamo posredničke napore EU u skladu sa uslovima… »
Španski ambasador: Nećemo priznati Kosovo, podržavamo posredovanje EU

Španski ambasador: Nećemo priznati Kosovo, podržavamo posredovanje EU

Novi magazin 30.06.2023
Ambasador Španije u Beogradu Raul Bartolome Molina izjavio je da je stav njegove zemlje jasan - ne priznaje nezavisnost Kosova, brani teritorijalni integritet Srbije i podržava posredovanje Evropske unije (EU). "Mi podržavamo posredničke napore EU u… »
Španski ambasador: Naš stav je jasan, ne priznajemo nezavisnost Kosova

Španski ambasador: Naš stav je jasan, ne priznajemo nezavisnost Kosova

N1 Info 30.06.2023
Ambasador Španije u Beogradu Raul Bartolome Molina izjavio je da je stav njegove zemlje jasan - ne priznaje nezavisnost Kosova, brani teritorijalni integritet Srbije i podržava posredovanje Evropske unije (EU). „Mi podržavamo posredničke napore EU u… »
Stav Španije o Kosmetu: "Podržavamo evropski plan, ali ne i nezavisnost Kosova, ZSO je početak rešenja"

Stav Španije o Kosmetu: "Podržavamo evropski plan, ali ne i nezavisnost Kosova, ZSO je početak rešenja"

Telegraf 30.06.2023
On je za trenutnu situaciju na Kosovu rekao da je zabrinjavajuća. Ambasador Španije u Srbiji Raul Bartolome Molina izjavio je danas da će stav Španije po pitanju Kosova ostati nepromenjen, kao i da činjenica da ta zemlja podržava pokušaje evropskih… »

Vesti dana »

Danas sunčano i toplo: u popodnevnim satima moguća kiša

Danas sunčano i toplo: u popodnevnim satima moguća kiša

Glas Zaječara pre 1 satjoš 9 povezanih
Pomozimo Danijeli da se izleči!

Pomozimo Danijeli da se izleči!

Infozija pre 2 satajoš 1 povezana
Promovisani doktori nauka na Univerzitetu u Kragujevcu

Promovisani doktori nauka na Univerzitetu u Kragujevcu

Ritam grada Kg pre 1 satjoš 1 povezana
GTO: Uspešna promocija Kragujevca na Arsenalu!

GTO: Uspešna promocija Kragujevca na Arsenalu!

Ritam grada Kg pre 2 satajoš 1 povezana