Povezane vesti

Nekada ljute suparnice, a sada se pojavile na istom događaju: Luna i Kija slušale Anabelu, Kockareva u šok izdanju - obukla…

Nekada ljute suparnice, a sada se pojavile na istom događaju: Luna i Kija slušale Anabelu, Kockareva u šok izdanju - obukla…

Blic 30.06.2023
Trudna Luna Đogani pojavila se sinoć na jednom događaju sa svojom rođenom sestrom Ninom Đogani, obzirom da je njihova majka Anabela Atijas nastupala, a tik pred Anabelin nastup pojavila se i Kija Kockar, nekadašnja rijaliti učesnica i bivša žena… »
Luna Đogani: Malo me hvata panika kako ću sa dve bebe!

Luna Đogani: Malo me hvata panika kako ću sa dve bebe!

Svet plus 30.06.2023
Luna Đogani se pojavila na nastupu svoje majke Anabele, a u društvu svoje sestre Nine. Tom prilikom je priznala da joj je prva trudnoća bila lakša. Malo me hvata panika kako ću sa dve bebe, priznaje ona. Luna se pojavila u crnoj, uskoj haljini, koja… »
Luna Đogani u provodu sa sestrom: Trudnički stomak joj se ocrtava u 7. Mesecu, a Nina u miniću: "Hvata me panika kako ću sa…

Luna Đogani u provodu sa sestrom: Trudnički stomak joj se ocrtava u 7. Mesecu, a Nina u miniću: "Hvata me panika kako ću sa…

Blic 30.06.2023
Trudna Luna Đogani pojavila se sinoć na jednom događaju sa svojom rođenom sestrom Ninom Đogani, obzirom da je njihova majka Anabela Atijas nastupala. Sestre Đogani su se za ovu priliku skockale. Obzirom da je u drugom stanju i trenutno se nalazi u… »

Vesti dana »