Povezane vesti

Vučić posetio mati Haritinu igumaniju Pećke patrijaršije

Vučić posetio mati Haritinu igumaniju Pećke patrijaršije

Politika 30.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je jutros na Institutu za ortopediju Banjica igumaniju Pećke patrijaršije mati Haritinu i, kako je naveo, obećao joj da će država Srbija učiniti sve za naš narod na Kosovu i Metohiji. "Posetio sam jutros… »
Vučić posetio igumaniju Pećke patrijaršije, država će učiniti sve da zaštiti narod na Kosovu i Metohiji

Vučić posetio igumaniju Pećke patrijaršije, država će učiniti sve da zaštiti narod na Kosovu i Metohiji

RTV 30.06.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je jutros na Institutu za ortopediju Banjica igumaniju Pećke patrijaršije mati Haritinu i, kako je naveo, obećao joj da će država Srbija učiniti sve za naš narod na Kosovu i Metohiji. "Posetio… »
Vučić posetio igumaniju Pećke patrijaršije: Obećao sam joj da će država učiniti sve za naš narod na KiM

Vučić posetio igumaniju Pećke patrijaršije: Obećao sam joj da će država učiniti sve za naš narod na KiM

Blic 30.06.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je jutros na Institutu za ortopediju Banjica igumaniju Pećke patrijaršije mati Haritinu. - Posetio sam jutros mati Haritinu, hrabru i dostojnu igumaniju Pećke patrijaršije, naše duhovne loze i… »
Vučić posetio igumaniju Pećke patrijaršije u bolnici

Vučić posetio igumaniju Pećke patrijaršije u bolnici

Danas 30.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagramu da je posetio igumaniju Pećke patrijaršiju, mati Haritinu, na Institutu za ortopediju Banjica. „Posetio sam jutros mati Haritinu, hrabru i dostojnu igumaniju Pećke patrijaršije, naše… »
Poželeo sam joj od Boga zdravlje, jer spokojan i vedar duh već ima! Vučić posetio u bolnici igumaniju Pećke patrijaršije!

Poželeo sam joj od Boga zdravlje, jer spokojan i vedar duh već ima! Vučić posetio u bolnici igumaniju Pećke patrijaršije!

Pravda 30.06.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je jutros na Institutu za ortopediju Banjica igumaniju Pećke patrijaršije mati Haritinu. "Posetio sam jutros mati Haritinu, hrabru i dostojnu igumaniju Pećke patrijaršije, naše duhovne loze i… »
Vučić POSETIO IGUMANIJU Pećke patrijaršije, poručuje da će Srbija UČINITI SVE ZA NAŠ NAROD na KiM

Vučić POSETIO IGUMANIJU Pećke patrijaršije, poručuje da će Srbija UČINITI SVE ZA NAŠ NAROD na KiM

Dnevnik 30.06.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je jutros na Institutu za ortopediju Banjica igumaniju Pećke patrijaršije mati Haritinu i, kako je naveo, obećao joj da će država Srbija učiniti sve za naš narod na Kosovu i Metohiji. "Posetio… »
Vučić posetio igumaniju Pećke patrijaršije: "Srbija će učiniti sve za naš narod na KiM"

Vučić posetio igumaniju Pećke patrijaršije: "Srbija će učiniti sve za naš narod na KiM"

Euronews 30.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je jutros na Institutu za ortopediju Banjica igumaniju Pećke patrijaršije mati Haritinu i, kako je naveo, obećao joj da će država Srbija učiniti sve za naš narod na Kosovu i Metohiji. "Posetio sam jutros… »
Vučić na VMA posetio igumaniju Pećke patrijaršije: Srbija će učiniti sve za naš narod na KiM

Vučić na VMA posetio igumaniju Pećke patrijaršije: Srbija će učiniti sve za naš narod na KiM

RTS 30.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je na Institutu za ortopediju Banjica igumaniju Pećke patrijaršije mati Haritinu. Vučić je naveo da je mati Haritini obećao da će Srbija učiniti sve za naš narod na Kosovu i Metohiji. Aleksandar Vučić… »
Vučić posetio igumaniju Pećke Patrijaršije mati Haritinu: "Poželeo sam joj brz oporavak, vedrog duha već ima"

Vučić posetio igumaniju Pećke Patrijaršije mati Haritinu: "Poželeo sam joj brz oporavak, vedrog duha već ima"

Telegraf 30.06.2023
Obećao sam joj da će država Srbija učiniti sve za naš narod na Kosovu i Metohiji, kojem i ona svakoga dana posvećuje svoje molitve. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je jutros na Institutu za ortopediju Banjica igumaniju Pećke… »

Vesti dana »