Повезане вести

Зорица Марковић о скандалу са Иваном Маринковићем, открила шта се десило

Зорица Марковић о скандалу са Иваном Маринковићем, открила шта се десило

Вести онлине 30.06.2023
Певачица и бивша задругарка Зорица Марковић потврдила је наводе да је пријавила полицији некадашњег цимера из Беле куће, Ивана Маринковића. Наиме, Зорица и Иван сукобили су се у емисији “Народ пита”, након чега га је… »
"Тражила сам меру забране приласка, кривично га гоним": Зорица Марковић о скандалу са Иваном Маринковићем, открила шта се…

"Тражила сам меру забране приласка, кривично га гоним": Зорица Марковић о скандалу са Иваном Маринковићем, открила шта се…

Блиц 30.06.2023
Певачица и бивша задругарка Зорица Марковић потврдила је наводе да је пријавила полицији некадашњег цимера из Беле куће, Ивана Маринковића. Наиме, Зорица и Иван сукобили су се у емисији "Народ пита", након чега га је… »
Ево зашто је Зорица Марковић пријавила Ивана Маринковића: Тражи хитну забрану приласка њој и њеним синовима

Ево зашто је Зорица Марковић пријавила Ивана Маринковића: Тражи хитну забрану приласка њој и њеним синовима

Нова 30.06.2023
Певачица је уплашена за своју и безбедност својих синова Илије и Дејана. Како је Телеграф.рс први објавио, Зорица Марковић пријавила је полицији Ивана Маринковића, а како сазнајемо разлог је то што се осећа угрожено и… »
Зорица Марковић за Нова.рс након пријаве Ивана Маринковића: Не желим да се бојим да изађем на улицу, насиље је недопустиво

Зорица Марковић за Нова.рс након пријаве Ивана Маринковића: Не желим да се бојим да изађем на улицу, насиље је недопустиво

Нова 30.06.2023
Зорица Марковић пријавила је полицији Ивана Маринковића и тражи хитну забрану приласка за њу и њене синове. Како наводи у изјави за Нова.рс, уплашена је за своју безбедност. „Да, тачно је, пријавила сам га полицији. То… »
Зорица Марковић за Ало! Открила све о тужби, па проговорила о односу Ане и Звездана: Те особе ме не занимају!

Зорица Марковић за Ало! Открила све о тужби, па проговорила о односу Ане и Звездана: Те особе ме не занимају!

Ало 30.06.2023
Зорица је открила да неће овог пута стати са гоњењем Маринковића, који је иначе и прва особа из ријалитија коју је тужила. Зорица Марковић пријавила је полицији Ивана Маринковића због вређања ње и њених синова… »
Зорица Марковић пријавила Ивана Маринковића полицији: Након хаоса у емисији решила да га гони

Зорица Марковић пријавила Ивана Маринковића полицији: Након хаоса у емисији решила да га гони

Блиц 30.06.2023
Певачица Зорица Марковић пријавила је полицији бившег задругара Ивана Маринковића. Како прича извор близак певачици, Зорица је Ивана званично пријавила након скандала у емисији Народ пита, у којој су заједно гостовали у… »
Певачица пријавила Ивана Маринковића полицији: Тражи хитну забрану приласка - пре недељу дана се замало побили!

Певачица пријавила Ивана Маринковића полицији: Тражи хитну забрану приласка - пре недељу дана се замало побили!

Мондо 30.06.2023
Зорица Марковић је пријавила Ивана Маринковића после скандала у емисији Народ пита. Зорица Марковић је пријавила Ивана Маринковића после скандала у емисији Народ пита Зорица Марковић пријавила је полицији Ивана Маринковића… »
Зорица Марковић пријавила полицији Ивана Маринковића Ово су сви детаљи!

Зорица Марковић пријавила полицији Ивана Маринковића Ово су сви детаљи!

Ало 30.06.2023
Зорица Марковић пријавила је полицији Ивана Маринковића. Зорица Марковић пријавила је полицији Ивана Маринковића, сазнаје Телеграф.рс. Како је рекао извор близак певачици, Зорица је Ивана званично пријавила након скандала у… »
Огласио се Иван након што га је Зорица пријавила полицији Маринковић за Ало! дао свој коментар!

Огласио се Иван након што га је Зорица пријавила полицији Маринковић за Ало! дао свој коментар!

Ало 30.06.2023
Иван је имао кратак коментар на све ово. Зорица Марковић пријавила је полицији Ивана Маринковића. Како бисмо сазнали нешто више о овоме, позвали смо Ивана за коментар. - Не знам ништа о томе, још увек нисам добио никакву… »
Тражи забрану приласка Ево зашто је Зорица Марковић пријавила Ивана Маринковића!

Тражи забрану приласка Ево зашто је Зорица Марковић пријавила Ивана Маринковића!

Ало 30.06.2023
Певачица је уплашена за своју и безбедност својих синова Илије и Дејана. Зорица Марковић пријавила је полицији Ивана Маринковића, а како сазнајемо разлог је то што се осећа угрожено и забринуто за своју, али и безбедност… »

Вести дана »