Povezane vesti

Frontmen grupe The Cult Ijan Astburi: "Izuzetno volim da dolazim u Beograd i Srbiju. Uvek mi prija"

Frontmen grupe The Cult Ijan Astburi: "Izuzetno volim da dolazim u Beograd i Srbiju. Uvek mi prija"

iKragujevac 30.06.2023
Frontmen britanske hard rok grupa "The Cult" Ijan Astburi, pred nastup na Glavnoj bini Arsenal festa u Kragujevcu u četvrtak, specijalno za agenciju Tanjug je istakao da uvek voli da dolazi u Srbiju i da je ovo već šesti put. "Veoma mi se dopada… »
Arsenal fest: Koncerti grupe The Cult, Vlatka Stefanovskog, Leta 3 i drugih obeleželi drugo veče

Arsenal fest: Koncerti grupe The Cult, Vlatka Stefanovskog, Leta 3 i drugih obeleželi drugo veče

Telegraf 30.06.2023
Ako niste bili, pogldajte kako je bilo. Nastup proslavljenog britanskog hard rok benda "The Cult" obeležio je sinoć drugo veče Arsenal Festa u Kragujevcu. Grupa koja postoji već punih 40 godina izašla je na Glavnu binu (Main Stage) nakon nastupa… »
Frontmen grupe The Cult Ijan Astburi: "Izuzetno volim da dolazim u Beograd i Srbiju. Uvek mi prija"

Frontmen grupe The Cult Ijan Astburi: "Izuzetno volim da dolazim u Beograd i Srbiju. Uvek mi prija"

Telegraf 30.06.2023
Bend The Cult je održao koncert na Arsenal festu. Frontmen britanske hard rok grupa "The Cult" Ijan Astburi, pred nastup na Glavnoj bini Arsenal festa u Kragujevcu u četvrtak, specijalno za agenciju Tanjug je istakao da uvek voli da dolazi u Srbiju i da… »

Vesti dana »