Повезане вести
Жена остала без ноге када се заглавила на покретној стази на аеродрому
Н1 Инфо 30.06.2023
Жени која се заглавила на покретној стази на аеродрому у Бангкоку спасиоци су морали да ампутирају ногу. Како преноси ББЦ, њен син је рекао да је породица шокирана и забринута за њено ментално здравље, након што је оперисана у… »
Тајланд: Жени ампутирали ногу након што се заглавила на покретним степеницама на аеродрому
Радио 021 30.06.2023
Инцидент се догодио на аеродрому у Бангкоку. Жени која се заглавила на покретним степеницима на аеродрому Дон Муанг у Бангкоку спасиоци су морали да ампутирају ногу. Њен син је рекао да је породица „шокирана" и забринута за… »
Тајланд: Жени ампутирали ногу након што се заглавила на покретним степеницама на аеродрому
Јужне вести 30.06.2023
Жени која се заглавила на покретним степеницима на аеродрому Дон Муанг у Бангкоку спасиоци су морали да ампутирају ногу. Њен син је рекао да је породица „шокирана" и забринута за њено здравље после операције у четвртак увече… »
Вести дана »
Министарка енергетике: Нафтне компаније три пута повећале увоз деривата
Бизнис.рс пре 3 сатајош 37 повезаних
Генерални директор НИС потврдио да је званично одобрено отварање преговора акционара и других заинтересованих страна
Нова пре 1 сатјош 26 повезаних
Ево шта Србију чека вечерас и где ће падати снег: У 17.45 часова стигла је ова најава!
Ало пре 1 сатјош 73 повезане





