Povezane vesti

Podnošenjem tužbe protiv sebe Dodik šalje poruku 'ne možete mi ništa'

Podnošenjem tužbe protiv sebe Dodik šalje poruku 'ne možete mi ništa'

Slobodna Evropa 30.06.2023
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik podnio je u petak, 30. juna, krivičnu prijavu Tužilaštvu Bosne i Hercegovine protiv sebe, članice Predsjedništva BiH Željke Cvijanović i predsjednika Vlade RS-a Radovana Viškovića. Prijavu je, kako je… »
Dodik podneo krivičnu prijavu protiv samog sebe

Dodik podneo krivičnu prijavu protiv samog sebe

Radio 021 30.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik kaže da je podneo krivičnu prijavu protiv samog sebe, kao i svojih saradnika, Tužilaštvu Bosne i Hercegovine. On je na Tviteru naveo da je odlučio da danas podnese prijavu Tužilaštvu BiH protiv srpskog… »
Dodik: Prijavio sam Cvijanovićevu, Viškovića, Stevandića i sebe Tužilaštvu BiH

Dodik: Prijavio sam Cvijanovićevu, Viškovića, Stevandića i sebe Tužilaštvu BiH

RTS 30.06.2023
Pošto još niko iz Federacije BiH to nije uradio, odlučio sam da podnesem prijavu Tužilaštvu BiH protiv Željke Cvijanović, Radovana Viškovića, Nenada Stevandića i protiv sebe jer smo podržali donošenje Zakona o neprimenjivanju odluka Ustavnog… »
Dodik tužio Cvijanović, Viškovića, Stevandića, sebe, poslanike ....

Dodik tužio Cvijanović, Viškovića, Stevandića, sebe, poslanike ....

Insajder 30.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik saopštio je da je odlučio da danas podnese tužbu protiv Željke Cvijanović, Radovana Viškovića, Nenada Stevandića i protiv sebe jer smo, kako navodi, podržali donošenje Zakona o neprimenjivanju odluka… »
Dodik tvrdi da je sebe prijavio Tužilaštvu

Dodik tvrdi da je sebe prijavio Tužilaštvu

Novi magazin 30.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je da je podneo je krivičnu prijavu protiv samog sebe, kao i svojih saradnika, Tužilaštvu Bosne i Hercegovine. On je na Tviteru naveo da je odlučio je da danas podnese prijavu Tužilaštvu BiH protiv… »
Dodik: Prijavio sam Cvijanovićevu, Viškovića, Stevandića i sebe Tužilaštvu BiH

Dodik: Prijavio sam Cvijanovićevu, Viškovića, Stevandića i sebe Tužilaštvu BiH

Sputnik 30.06.2023
Pošto još niko iz Federacije BiH to nije uradio, odlučio sam da danas podnesem prijavu Tužilaštvu BiH protiv Željke Cvijanović, Radovana Viškovića, Nenada Stevandića i protiv sebe, jer smo podržali donošenje Zakona o neprimenjivanju odluka… »
Dodik podneo krivičnu prijavu protiv sebe, Cvijanović, premijera i poslanika

Dodik podneo krivičnu prijavu protiv sebe, Cvijanović, premijera i poslanika

N1 Info 30.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik podneo je krivičnu prijavu Tužilaštvu Bosne i Hercegovine protiv sebe, članice Predsedništva BiH Željke Cvijanović i premijera RS Radovana Viškovića. Prijavu je, kako je napisao na Tviteru, podneo i… »
Dodik podneo krivičnu prijavu protiv sebe, premijera RS i članice Predsedništva BiH

Dodik podneo krivičnu prijavu protiv sebe, premijera RS i članice Predsedništva BiH

Danas 30.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik podneo je u petak, 30. juna, krivičnu prijavu Tužilaštvu Bosne i Hercegovine protiv sebe, članice Predsedništva BiH Željke Cvijanović i predsednika Vlade RS-a Radovana Viškovića, javlja Radio Slobodna… »
Dodik: Republika Srpska je uvek uz naš narod na Kosmetu

Dodik: Republika Srpska je uvek uz naš narod na Kosmetu

Politika 30.06.2023
BANjALUKA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik posetio je u Prnjavoru porodice koje su ugostile decu sa Kosova i Metohije i istakao da one time pokazuju da je Srpska uvek uz srpski narod na Kosmetu. „Zahvalan sam svim dobrim ljudima koji se na… »
Dodik: Republika Srpska je uvek uz naš narod na Kosovu i Metohiji

Dodik: Republika Srpska je uvek uz naš narod na Kosovu i Metohiji

RTV 30.06.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik posetio je u Prnjavoru porodice koje su ugostile decu sa Kosova i Metohije i istakao da one time pokazuju da je Srpska uvek uz srpski narod na Kosmetu. "Zahvalan sam svim dobrim ljudima koji se na… »

Vesti dana »