Povezane vesti
Ivan Bošnjak o tekstu objavljenom na portalu Nova.rs
Nova 30.06.2023
Suvlasnik kompanije "Milenijum tim", Ivan Bošnjak reagovao je na tekst "Na proslavi Vidovdana uz Vučića i suvlasnik „Milenijum tima“ koji je u martu delio SNS paketiće penzionerima" objavljen na portalu Nova.rs. Njegov odgovor prenosimo u celosti: „Ovim… »
Na proslavi Vidovdana uz Vučića i suvlasnik „Milenijum tima“ koji je u martu delio SNS paketiće penzionerima
Nova 30.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je juče obeležavaju Vidovdana u hotelu "Jugoslavija", u organizaciji SNS. Među zvanicama primećen je i Ivan Bošnjak suvlasnik kompanije "Milenijum tim" koja je poznata po tome da od države dobija veoma… »
Vesti dana »

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara u Podgorici! Vatrogasci ostaju u pripravnosti: Jedno žarište i dalje aktivno
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana