Povezane vesti

"Brak mu se raspadao, nije mogao to da podnese": Otkriveni detalji iz života Branka, kojeg juri policija

"Brak mu se raspadao, nije mogao to da podnese": Otkriveni detalji iz života Branka, kojeg juri policija

Telegraf 30.06.2023
Kako kaže Ante, šokiran je onim što je učinio njuegov prijatelj Branko. Ante, prijatelj begunca Branka Mamića (55), kojega policija sumnjiči da je u Trogiru sa više hitaca u glavu i telo iz vatrenog oružja ranio 32-godišnjeg J.M. izjavio je da je… »
"Brak mu se raspadao, nije mogao to da podnese": Prijatelj Branka koji je čoveku usred bela dana pucao u glavu ispričao…

"Brak mu se raspadao, nije mogao to da podnese": Prijatelj Branka koji je čoveku usred bela dana pucao u glavu ispričao…

Blic 30.06.2023
"Kad je izašao iz istražnog zatvora Branku sam govorio da se smiri, da preboli, da zaboravi i krene dalje, da se posveti poslu, ali on to očito nije mogao iako mi je tvrdio da je u redu. Nalazili smo se na kafama proteklih meseci, rekao mi je da se… »
Ovo je bivši policajac koji je upucao čoveka u glavu! Policija ga traži, ranije pretio ženi i deci da će ih sve pobiti

Ovo je bivši policajac koji je upucao čoveka u glavu! Policija ga traži, ranije pretio ženi i deci da će ih sve pobiti

Mondo 30.06.2023
Usred bela dana je biviši policajac pucao na čoveka. Usred bela dana je biviši policajac pucao na čoveka. Juče je u Trogiru usred bela dana jedan muškarac upucan u glavu i vrat. On je kolima Hitne pomoći prebačen u splitsku bolnicu. Njegov život… »

Vesti dana »