Povezane vesti

"Tražio sam da prestane da pije i da se drogira!" Haos na estradi - Ana Nikolić zaratila sa menadžerom, raspalili oboje!

"Tražio sam da prestane da pije i da se drogira!" Haos na estradi - Ana Nikolić zaratila sa menadžerom, raspalili oboje!

Mondo 01.07.2023
Ana Nikolić zaratila je sa svojim menadžerom Sašom Mirkovićem, te iznela niz optužbi na njegov račun na koje je ubrzo i odgovorio. Ana Nikolić zaratila je sa svojim menadžerom Sašom Mirkovićem, te iznela niz optužbi na njegov račun na koje je… »
Oglasila se Ana Nikolić nakon optužbi da je pevaču skidala pantalone i uznemiravala ga: Iznela svoju stranu priče

Oglasila se Ana Nikolić nakon optužbi da je pevaču skidala pantalone i uznemiravala ga: Iznela svoju stranu priče

Blic 01.07.2023
Bivši rijaliti učesnik i pevač Dario Šogorović optužio je pevačicu Anu Nikolić da ga je uznemiravala. Naime, on tvrdi da ga je pevačica se**ualno uznemiravala tako što je pokušala da mu na silu skine pantalone. Sada se tim povodom oglasila i… »
Za ovakve optužbe se ide u zatvor! Pevač tvrdi da ga je Ana Nikolić napastvovala na sastanku, oglasila se pevačica!

Za ovakve optužbe se ide u zatvor! Pevač tvrdi da ga je Ana Nikolić napastvovala na sastanku, oglasila se pevačica!

Mondo 01.07.2023
Ana Nikolić besno je reagovala na optužbe koje je na njen račun izneo Dario Šogorović. Ana Nikolić besno je reagovala na optužbe koje je na njen račun izneo Dario Šogorović. U svim domaćim medijima odjeknula je priča pevača i bivšeg… »
Skočila na mene, htela da mi skine pantalone! Šok optužbe na račun Ane Nikolić - "Dogovarali duet, počela da me pipka!"

Skočila na mene, htela da mi skine pantalone! Šok optužbe na račun Ane Nikolić - "Dogovarali duet, počela da me pipka!"

Mondo 01.07.2023
Rijaliti učesnik Dario Šogorović izneo je šokantne optužbe na račun Ane Nikolić sa kojom je ugovarao duet, ali ubrzo od istog i odustao. Rijaliti učesnik Dario Šogorović izneo je šokantne optužbe na račun Ane Nikolić sa kojom je ugovarao… »
Pevač optužio Anu Nikolić za uznemiravanje: "Skočila je na mene! Htela je da mi skine pantalone, gurnuo sam je, a od tad me…

Pevač optužio Anu Nikolić za uznemiravanje: "Skočila je na mene! Htela je da mi skine pantalone, gurnuo sam je, a od tad me…

Blic 30.06.2023
Bivši rijaliti učesnik i pevač Dario Šogorović optužio je pevačicu Anu Nikolić da ga je uznemiravala. Tvrdi da ga je pevačica se**ualno uznemiravala tako što je pokušala da mu na silu skine pantalone. - Dobio sam ponudu preko ljudi iz tima Ane… »

Vesti dana »