Povezane vesti
Važno: Agencija za istraživanje raka će uskoro objaviti da li je zaslađivač aspartam "moguće kancerogen"
Telegraf 01.07.2023
IARC, ogranak Svetske zdravstvene organizacije za istraživanje raka, trenutno pregleda oko 1.300 studija o aspartamu i raku. Međunarodna agencija za istraživanje raka (IARC) objaviće 14. jula saopštenje da li će zaslađivač aspartam, koji može da se nađe… »
Zdravlje: Da li je zaslađivač aspartam mogući uzročnik raka
Radio 021 01.07.2023
Izveštaji sugerišu da bi Svetska zdravstvena organizacija mogla označiti zaslađivač kao kancerogen. Getty Images Zaslađivač aspartam, koji može da se nađe u raznovrsnoj hrani i gaziranim pićima, biće zvanično klasifikovan kao „moguće kancerogen" po… »
Zdravlje: Da li je zaslađivač aspartam mogući uzročnik raka
Danas 01.07.2023
Zaslađivač aspartam, koji može da se nađe u raznovrsnoj hrani i gaziranim pićima, biće zvanično klasifikovan kao „moguće kancerogen“ po ljude, tvrde izveštaji. Ova etiketa često zbunjuje, jer ne odaje utisak da li je potencijalni rizik velik ili minoran… »
Vesti dana »

RAT U UKRAJINI – Zelenski povodom sastanka Trampa i Putina: "Ukrajinci neće dati svoju zemlju okupatorima"
Euronews pre 11 minutajoš 93 povezane

Opasne gužve na pojedinim prelazima: Evo gde se čeka i do 3 sata, oglasio se MUP
Telegraf pre 11 minutajoš 22 povezane

Počela isporuka pomoći poljoprivrednicima koji su pretrpeli štetu u požarima
Danas pre 2 satajoš 15 povezanih