Povezane vesti

Pedro Sančez doputovao u Kijev Mi ćemo podržavati ukrajinski narod dok...

Pedro Sančez doputovao u Kijev Mi ćemo podržavati ukrajinski narod dok...

Alo 01.07.2023
Premijer Španije Pedro Sančez doputovao je u Kijev, na dan kada Španija preuzima predsedavanje EU. "Već sam u Kijevu. Želeo sam da prvi čin španskog predsedavanja Savetom EU bude u Ukrajini zajedno sa Vladimirom Zelenskim", napisao je Sančez na… »
Sančez: Španija će nastaviti da pomaže Ukrajinu koliko god je potrebno

Sančez: Španija će nastaviti da pomaže Ukrajinu koliko god je potrebno

Vesti online 01.07.2023
Španski premijer Pedro Sančez obavezao se danas u Kijevu na nastavak pomoći Ukrajini “koliko god je potrebno po svaku cenu”. Sančez je najavio novi paket pomoći Španije za Ukrajinu od 55 miliona evra i još četiri borbena tenka “leopard”… »
Španski premijer Pedro Sančez doputovao u Kijev

Španski premijer Pedro Sančez doputovao u Kijev

Politika 01.07.2023
KIJEV – Španski premijer Pedro Sančez doputovao je u Kijev, na dan kada Španija preuzima predsedavanje EU. „Već u Kijevu. Želeo sam da prvi čin španskog predsedavanja Savetom EU bude u Ukrajini zajedno sa Volodimirom Zelenskim”, napisao je… »
Rusija i Ukrajina: Španski premijer u Kijevu, ukrajinske snage drže mostobran kod Hersona – tvrde britanski obaveštajci

Rusija i Ukrajina: Španski premijer u Kijevu, ukrajinske snage drže mostobran kod Hersona – tvrde britanski obaveštajci

Danas 01.07.2023
Dok britanska vojna obaveštajna služba potvrđuje da ukrajinske snage drže uporište kod srušenog mosta u Hersonu, u Kijev je stigao španski premijer Pedro Sančez koji se sastao sa predsednikom Vladimirom Zelenskim. Sančez je doputovao u glavni… »
Pedro Sančez doputovao u Kijev: "Želeo sam da prvi čin španskog predsedavanja EU počne ovde"

Pedro Sančez doputovao u Kijev: "Želeo sam da prvi čin španskog predsedavanja EU počne ovde"

Blic 01.07.2023
Španski premijer Pedro Sančez doputovao je u Kijev, na dan kada Španija preuzima predsedavanje EU. - Već u Kijevu. Želeo sam da prvi čin španskog predsedavanja Savetom EU bude u Ukrajini zajedno sa Volodimirom Zelenskim - napisao je Sančez na… »
Španski premijer doputovao u Kijev, sastao se sa Zelenskim

Španski premijer doputovao u Kijev, sastao se sa Zelenskim

Danas 01.07.2023
Španski premijer Pedro Sančez doputovao je jutros u Kijev kako bi se sastao s ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim, prvog dana predsedanja njegove zemlje Evropskom unijom. „Već sam u Kijevu. Želeo sam da prvi čin španskog predsedanja… »
Španija preuzela od Švedske predsjedanje Evropskom unijom

Španija preuzela od Švedske predsjedanje Evropskom unijom

Al Jazeera 01.07.2023
Ovo je zadnje puno predsjedanje prije evropskih izbora, koji će biti održani od 6. do 9. juna sljedeće godine, za vrijeme belgijskog predsjedanja Evropskom unijom. S prvim danom jula dolazi do uobičajeno smjene na čelu Vijeća Evropske unije… »

Vesti dana »