Povezane vesti

Konačno u maminom zagrljaju: Helena Topalović objavila prvu sliku ćerke i dala joj prelepo ime koje nosi duboko značenje

Konačno u maminom zagrljaju: Helena Topalović objavila prvu sliku ćerke i dala joj prelepo ime koje nosi duboko značenje

Mondo 01.07.2023
Helena Topalović se porodila i postala mama jedne devojčice, a uz prvu fotografju je otkrila koje ime je dala naslednici. Helena Topalović se porodila i postala mama jedne devojčice, a uz prvu fotografju je otkrila koje ime je dala naslednici. Helena… »
Prva slika iz porodilišta raznežila sve: Helena Topalović ponosno drži ćerku u naručju, dala joj ime koje će sigurno svi…

Prva slika iz porodilišta raznežila sve: Helena Topalović ponosno drži ćerku u naručju, dala joj ime koje će sigurno svi…

Blic 01.07.2023
Helena Topalović, ćerka pevača Milana Topalovića Topalka se danas porodila u jednoj privatnoj bolnici i na svet je donela devojčicu. Beba je dobila ocenu 10, a pevač je na svom Instagram profilu okačio fotografiju, gde se pohvalio da je postao deda… »
Topalku oči pune suza - porodila se Helena Topalović! Pevač postao Deda, ne krije radost zbog prinove!

Topalku oči pune suza - porodila se Helena Topalović! Pevač postao Deda, ne krije radost zbog prinove!

Mondo 01.07.2023
Helena Topalović se porodila i na svet donela devojčicu. Helena Topalović se porodila i na svet donela devojčicu. Lepa ćerka pevača Milana Topalovića, Helena Topalovićpostala je majka! Ona je u toku dana na svom Instagaramu objavila da je stigla u… »
Porodila se Helena Topalović: Pevaču oči pune suza, oglasio se i saopštio srećne vesti: "postao sam Deda

Porodila se Helena Topalović: Pevaču oči pune suza, oglasio se i saopštio srećne vesti: "postao sam Deda

Blic 01.07.2023
Ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, Helena Topalović, primljena je jutros u bolnicu, nakon što joj je pukao vodenjak. Helena se ubrzo porodila, a divne vesti saopštio je njen otac. - Deda!!! - napisao je Topalko na Instagramu, a na fotografiji… »
Helena Topalović stigla u porodilište! Lepa ćerka pevača će se uskoro poroditi, oglasila se - "Smirivala sam muža!"

Helena Topalović stigla u porodilište! Lepa ćerka pevača će se uskoro poroditi, oglasila se - "Smirivala sam muža!"

Mondo 01.07.2023
Helena Topalović oglasila se na Instagramu i otkrila da će se svakog trenutka poroditi. Helena Topalović oglasila se na Instagramu i otkrila da će se svakog trenutka poroditi. Helena Topalović, ćerka pevača Milana Tolovića Topalka, primljena je u… »

Vesti dana »