Povezane vesti

Povučem ono, pogledam i šokiram se! Vasići prvi put o promeni pola Gibe i Mike - Da li je moguće da doktor to napravi?!

Povučem ono, pogledam i šokiram se! Vasići prvi put o promeni pola Gibe i Mike - Da li je moguće da doktor to napravi?!

Mondo 01.07.2023
Blizanci Mika i Giba Vasić više nisu muškarci, već su sada Ivana i Ana, a njihovi roditelji Rada i Rade prvi put su otvoreno govorili o menjanju pola. Blizanci Mika i Giba Vasić više nisu muškarci, već su sada Ivana i Ana, a njihovi roditelji Rada… »
Rada i rade Vasić progovorili o promeni pola gibe i mike: "Odmah sam ih skinula da vidim kako "to" izgleda i doživeh šok"

Rada i rade Vasić progovorili o promeni pola gibe i mike: "Odmah sam ih skinula da vidim kako "to" izgleda i doživeh šok"

Alo 01.07.2023
Otkrili su da bi voleli da se Ana i Ivana ostvare i u ulozi roditelja i podare im unuke, te da su potpuno saglasni s tim da usvoje decu. Rade i Rada Vasić progovorili su za portal Telegraf o promeni pola njihove dece i detaljima o nekada Gibi i Miki… »
"Odmah sam ih skinula da vidim kako to izgleda": Vasići ispričali sve o promeni pola Mike i Gibe: "Obe su srećno udate, voze…

"Odmah sam ih skinula da vidim kako to izgleda": Vasići ispričali sve o promeni pola Mike i Gibe: "Obe su srećno udate, voze…

Blic 01.07.2023
Bivši učesnici rijalitija "Zadruga", blizanci Mika i Giba Vasić promenili su pol i danas su žene i zovu se Ivana i Ana. Njihovi roditelji Rada i Rade Vasić sada su ispričali sve o njihovoj promeni pola. - Mi smo savremeni ljudi, to kod svakog… »

Vesti dana »