Povezane vesti
U ovom delu Srbije obilni pljuskovi i grmljavinske oluje: Šta nam donosi nedelja?
Telegraf 01.07.2023
Širom Srbije ove večeri i dalje je toplo, uz temperature od 17°C na jugu Srbije do 23°C u Vojvodini, u Beogradu je 21°C. Nakon sunčanog i pravog letnjeg prepodneva, Srbiju je tokom poslepodneva zahvatio snažan grmljavinski sistem sa Jadrasnkog mora, koji… »
Hoće li biti pravog leta? Meteorolog otkriva do kada će grmljvinsko nevreme besniti nad Jadranom
Večernje novosti 01.07.2023
VEĆI deo našeg regiona od prethodne noći i jutra nalazi se na udaru snažnih grmljavinskih oluja i obilnih pljuskova. Foto: Printskrin/Jutjub/ Budva 1 Obilne padavine još sinioć su zahvatile severni deo Jadrana, da bi se od današnjeg jutra proširile i na… »
Do kada će besneti grmljavinsko nevreme nad crnogorskim primorjem: Kada se očekuje povratak leta?
Telegraf 01.07.2023
Zabeleženo je i više stotina udara gromova, bujice su se slivale sa okolnih brda i litica, pri čemu je veoma otežano i odvijanja saobraćaja. Veći deo našeg regiona od prethodne noći i jutra nalazi se na udaru snažnih grmljavinskih oluja i obilnih… »
Vesti dana »

Jaka eksplozija u stanu u Kosovskoj ulici u Beogradu, jedna osoba pronađena u besvesnom stanju
Danas pre 2 satajoš 13 povezanih

Vremenska prognoza za četvrtak, 2. oktobar: Oblačno i hladno sa kišom, na planinama sneg
Beta pre 1 satjoš 2 povezane

Narodno pozorište u Beogradu ustaje protiv Pravilnika – 3. oktobra štrajk upozorenja
Danas pre 2 satajoš 1 povezana