Povezane vesti

Mirković uzvraća ani Nikolić nakon jezivog snimka - "Moraju da je smeste u psihijatrijsku ustanovu, ozbiljno je bolesna"

Mirković uzvraća ani Nikolić nakon jezivog snimka - "Moraju da je smeste u psihijatrijsku ustanovu, ozbiljno je bolesna"

Mondo 02.07.2023
Saša Mirković oglasio se nakon što ga je Ana Nikolić nazvala nečovekom. Saša Mirković oglasio se nakon što ga je Ana Nikolić nazvala nečovekom. U javnosti je nastao haos kada je isplivao snimak na kom se vide rane i ožiljci na lice Ane… »
Ja sam crna ovca, navikla sam da ne valjam! Ana krivi majku za svoje stanje, ovako je govorila o njoj: Voli kad je žrtva

Ja sam crna ovca, navikla sam da ne valjam! Ana krivi majku za svoje stanje, ovako je govorila o njoj: Voli kad je žrtva

Mondo 02.07.2023
Ana Nikolić nedavno je govorila o svojoj majci i njihovom odnosu. Ana Nikolić nedavno je govorila o svojoj majci i njihovom odnosu. Kao bomba u medijima je odjeknula vest da je bivši učesnik Zadruge Dario Šogorić optužio pevačicu Anu Nikolić za… »
Majka Ane Nikolić je ribetina i po! Ćerka u centru skandala, ona u 7. Deceniji grmi u bikiniju - neverovatno liče! Foto

Majka Ane Nikolić je ribetina i po! Ćerka u centru skandala, ona u 7. Deceniji grmi u bikiniju - neverovatno liče! Foto

Mondo 02.07.2023
Majka Ane Nikolić privukla je veliku pažnju, te je mnogima jasno da je pevačica nasledila lepotu od nje. Majka Ane Nikolić privukla je veliku pažnju, te je mnogima jasno da je pevačica nasledila lepotu od nje. O pevačici Ani Nikolić ne prestaje da… »
Izbacio je iz kola i ostavio na pumpi: Detalji burnog odnosa Ane Nikolić i Mirkovića, prvu saradnju završili posle 24 sata

Izbacio je iz kola i ostavio na pumpi: Detalji burnog odnosa Ane Nikolić i Mirkovića, prvu saradnju završili posle 24 sata

Nova 02.07.2023
Pevačica Ana Nikolić juče ujutru optužila je sada svog bivšeg menadžera Sašu Mirkovića da joj je "preoteo Instagram", a potom napisala niz uvreda na njegov i na račun pevača Ace Lukasa. Mirković i Lukas su odgovorili, a Mirković je takođe… »
Izbacio je iz kola i ostavio na benzinskoj pumpi! Žestoka svađa Ane Nikolić sa menadžerom - saradnja trajala 24 časa!

Izbacio je iz kola i ostavio na benzinskoj pumpi! Žestoka svađa Ane Nikolić sa menadžerom - saradnja trajala 24 časa!

Mondo 02.07.2023
Isplivali detalji svađe između Ane Nikolić i njenog menadžera Saše Mirkovića. Isplivali detalji svađe između Ane Nikolić i njenog menadžera Saše Mirkovića. Pevačica Ana Nikolić našla se u centru skandala kada ju je pevač i bivši rijaliti… »
"Peva po ulici i psuje!" Komšije raspalile po Ani Nikolić - otkrili kakva je privatno, pa spomenuli i odnos sa Rastom!

"Peva po ulici i psuje!" Komšije raspalile po Ani Nikolić - otkrili kakva je privatno, pa spomenuli i odnos sa Rastom!

Mondo 02.07.2023
Ana Nikolić u centru je skandala već dva dana, a njene komšije sada su otkrile kako se ponaša kada se kamere ugase. Ana Nikolić u centru je skandala već dva dana, a njene komšije sada su otkrile kako se ponaša kada se kamere ugase. Ana Nikolić… »
"Peva I psuje po ulici": Komšije otkrile istinu o Ani Nikolić, evo u kakvim je odnosima sa Rastom: "Samo se majka trudi da…

"Peva I psuje po ulici": Komšije otkrile istinu o Ani Nikolić, evo u kakvim je odnosima sa Rastom: "Samo se majka trudi da…

Blic 02.07.2023
Pevačica Ana Nikolić našla se u centru skandala kada ju je bivši rijaliti učesnik i pevač Dario Šogorović optužio za uznemiravanje, ali je ovoj muzičkoj zvezdi poslednjih godina ovo samo jedan u nizu skandala koji se vezuju za njeno ime. U… »

Vesti dana »