Povezane vesti
Autobus pun kineskih turista napadnut u Marseju, Kina uputila žalbu Francuskoj (video)
Blic 02.07.2023
Generalni konzulat Kine u Marseju uputio je žalbu Francuskoj nakon što je u tom gradu, u kojem je izbilo nasilja posle ubistva 17-godišnjaka u Parizu, napadnut autobus sa kineskim turistima, od kojih su neki lakše povređeni, saopšteno je danas iz kineske… »
Tokom nereda u Marseju napadnut autobus sa kineksim turistima: Oglasio se konzulat
Telegraf 02.07.2023
U saopštenju se navodi da su kineski turisti napustili Francusku. Generalni konzulat Kine u Marseju uputio je žalbu Francuskoj nakon što je u tom gradu, u kojem je izbilo nasilja posle ubistva 17-godišnjaka u Parizu, napadnut autobus sa kineskim… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 4 satijoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 4 minutajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara u Podgorici! Vatrogasci ostaju u pripravnosti: Jedno žarište i dalje aktivno
Blic pre 7 satijoš 1 povezana