Povezane vesti

Đoković: Motivisan sam da osvojim što više grend slem titula

Đoković: Motivisan sam da osvojim što više grend slem titula

Vesti online 02.07.2023
Srpski teniser Novak Đoković izjavio je da je motivisan da osvoji što više grend slem titula i dodao da želi da u nastavku igračke karijere obori što više rekorda, prenose beogradski mediji. Đoković je pre tri nedelje trijumfom na Rolan Garosu… »
Đoković: Motisivan sam da osvojim što više grend slem titula

Đoković: Motisivan sam da osvojim što više grend slem titula

Politika 02.07.2023
LONDON – Srpski teniser Novak Đoković izjavio je da je motivisan da osvoji što više grend slem titula i dodao da želi da u nastavku igračke karijere obori što više rekorda, prenose beogradski mediji. Đoković je pre tri nedelje trijumfom na… »
Počinje! Novak Đoković otvara Vimbldon 2023.

Počinje! Novak Đoković otvara Vimbldon 2023.

Večernje novosti 02.07.2023
NOVAK Đoković kreće u pohod ka novoj stranici teniske istorije, a Vimbldon je idealno mesto za takve podvige. FOTO: Tanjug/AP Organizatori najčuvenijih teniskog turnira danas su potvrdili da će Nole otvoriti ovosezonsko grend slem nadmetanje u… »
Medvedev: Đoković je najbolji igrač u istoriji

Medvedev: Đoković je najbolji igrač u istoriji

Vesti online 02.07.2023
Ruski teniser Danil Medvedev poznat je po tome što ima veliko poštovanje za srpskog igrača Novaka Đokovića, a sada je Rus govoreći pred Vimbldon ponovo istakao da je Srbin najbolji u istoriji. Medvedev je na Vimbldonu treći nosilac, a prvi meč… »
Đokovićev put od dečka koji obećava do sedmostrukog vladara Londona: Sva Novakova učešća na Vimbldonu

Đokovićev put od dečka koji obećava do sedmostrukog vladara Londona: Sva Novakova učešća na Vimbldonu

Euronews 02.07.2023
Ko god se iole razume u tenis dobro zna zbog čega je Novak Đoković glavni favorit za osvajanje ovogodišnjeg Vimbldona (3 - 16. jul), iako je Srbin nedugo posle trijumfa na Rolan Garosu 2023. pao na drugo mesto ATP liste, a vlasnika rekordnih 23 Grend… »
Vimbldone, čuvaj se - Novak je gladan!

Vimbldone, čuvaj se - Novak je gladan!

Sportske.net 02.07.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković sutra započinje učešće na ovogodišnjem Vimbldonu. Slična podloga kao i 2016. godine. Nakon osvajanja Rolan Garosa, Novak stiže na Vimbldon sa istom željom, s tim da ovog puta želi osmi trofej ovog turnira u… »
Hvalospevi Medvedeva pred Vimbldon odzvanjaju svetom: Novak nema loš dan, on je najveći svih vremena!

Hvalospevi Medvedeva pred Vimbldon odzvanjaju svetom: Novak nema loš dan, on je najveći svih vremena!

Euronews 02.07.2023
Danil Medvedev, ruski teniser i treći nosilac na ovogodišnjem Vimbldonu izneo je niz hvalospeva na račun Novaka Đokovića, istavakši da je osvajač 23 grend slem titule najbolji igrač "belog sporta" svih vremena. Na konferenciji za medije uoči… »
Medvedev: "Đoković je najbolji svih vremena"

Medvedev: "Đoković je najbolji svih vremena"

Sportske.net 02.07.2023
Ruski teniser Danil Medvedev tvrdi da je Novak Đoković najbolji igrač svih vremena. Medvedev je pre dve godine da u finalu US opena sprečio Đokovića da bude drugi igrač u istoriji sa sva četiri osvojena grend slema u istoj sezoni, ali... "Ne znam… »
"Ne znam kako to Đoković radi": Kakve reči Danila Medvedeva o Novaku...

"Ne znam kako to Đoković radi": Kakve reči Danila Medvedeva o Novaku...

Večernje novosti 02.07.2023
RUSKI teniser Danil Medvedev govorio je pred Vimbldon o srpskom teniseru Novaku Đokoviću, ka kome gaji veliko poštovanje. FOTO: Tanjug/AP Danil Medvedev treći je nosilac na Vimbldonu, startovaće protiv domaćeg igrača Artura Ferija, 389. igrača… »
Đoković motivisan da ruši rekorde

Đoković motivisan da ruši rekorde

Sportski žurnal 02.07.2023
- Najviše se vrednuje koliko si osvojio grend slemova i koliko si nedelja bio na vrhu ATP liste - istakao je Srbin. Novak Đoković je motivisan da osvoji što više grend slem titula i želi da obori što više rekorda. Pre tri nedelje, trijumfom na… »
Novak "otvorio dušu" pred Vimbldon: Zna se šta je u fokusu, istorija i 24. grend slem titula u karijeri!

Novak "otvorio dušu" pred Vimbldon: Zna se šta je u fokusu, istorija i 24. grend slem titula u karijeri!

Euronews 02.07.2023
Novak Đoković, drugi nosilac na ovogodišnjem Vimbldonu, govorio je na konferenciji za medije pred početak grend slem turnira u Londonu, koji je na programu od 3. do 17. jula. Najbolji srpski teniser pokušaće da dođe do svoje pete uzastopne, a… »
Britanci zanemeli kada im je Đoković ovo poručio: "e, pa, došao vam opet mladi Novak na Vimbldon..."

Britanci zanemeli kada im je Đoković ovo poručio: "e, pa, došao vam opet mladi Novak na Vimbldon..."

Večernje novosti 01.07.2023
NOVAK Đoković igraće od ponedeljka 3. jula na Vimbldonu gde juri 24. istorijski grend slem trofej. Pred početak takmičenja Srbin je održao konferenciju za medije, a njegove reči da je "opet, kao nekada, mladi Novak došao da živi svoj… »

Vesti dana »