Povezane vesti

Đoković kreće u pohod na 24. grend slem titulu

Đoković kreće u pohod na 24. grend slem titulu

Politika 02.07.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković sutra počinje odbranu titule na Otvorenom prvenstvu Engleske i pohod na 24. grend slem trofej. Đoković će sutra od 14.30 časova na Centralnom terenu igrati protiv Argentinca Pedra Kaćina, koji se trenutno… »
Reči legende ostavile bez teksta: Ljudi vide Novaka samo kada izbacuje đavola iz svog tela

Reči legende ostavile bez teksta: Ljudi vide Novaka samo kada izbacuje đavola iz svog tela

Nova 02.07.2023
Sve objasnio. Novak Đoković u ponedeljak počinje odbranu titule na Vimblfdonu koji je osvajao četiri puta u nizu, a sedam puta ukupno u karijeri. Srpski teniser će pohod započeti protiv Pedra Kaćin iz Argentine u ponedeljak od 14.30 a o njemu je… »
Đoković je neshvaćen, vide ga samo kad izbacuje đavola iz sebe! Španca napadaju zbog Novaka - pitaju me da li sam Srbin

Đoković je neshvaćen, vide ga samo kad izbacuje đavola iz sebe! Španca napadaju zbog Novaka - pitaju me da li sam Srbin

Mondo 02.07.2023
Aleks Koreča pričao je o Novaku Đokoviću, njegovom ponašanju, Vimbldonu... Aleks Koreča pričao je o Novaku Đokoviću, njegovom ponašanju, Vimbldonu... Novak Đoković ide po titulu na Vimbldonu, glavni je favorit za osvajanje trofeja u Londonu… »

Vesti dana »