Povezane vesti

Ledej otkrio šta je presudilo da ostane u Partizanu

Ledej otkrio šta je presudilo da ostane u Partizanu

Sportski žurnal 02.07.2023
”Glavni faktor je bila želja kluba da se napadne fajnal-for”. Američki krilni centar Zek Ledej produžio je ugovor sa Partizanom, saopštio je danas beogradski klub. Partizan je naveo da je Ledej potpisao novi dvogodišnji ugovor. Zek je prošle… »
Potpisao! Evo gde ljubimac navijača KK Partizan Zek Ledej nastavlja karijeru

Potpisao! Evo gde ljubimac navijača KK Partizan Zek Ledej nastavlja karijeru

Večernje novosti 02.07.2023
KEVIN Panter je rešio da ostane u Partizanu, a danas je odluku o tome gde nastavlja karijeru doneo još jedan ljubimac "grobara", Zek Ledej. AVA LIGA/KK Partizan/Emilija Jovanović/Dragana Stjepanović I ovaj američki košarkaš je, naime, potpisao novi… »
Šakota me spasao, zvezda me vratila! Panter se prisetio prošlosti, pa otkrio zašto je ostao u Partizanu: Nije novac...

Šakota me spasao, zvezda me vratila! Panter se prisetio prošlosti, pa otkrio zašto je ostao u Partizanu: Nije novac...

Mondo 02.07.2023
Kevin Panter pričao je o ostanku u Partizanu, Crvenoj zvezdi, Draganu Šakoti... Kevin Panter pričao je o ostanku u Partizanu, Crvenoj zvezdi, Draganu Šakoti... Kevin Panter iznenadio je celu Evropu kada je odlučio da ostane u Partizanu. Pisalo se… »
Panter o Željku, produžetku ugovora, novcu, tuči u Madridu, Barseloni, Panatinaikosu, Olimpijakosu, Zvezdi…

Panter o Željku, produžetku ugovora, novcu, tuči u Madridu, Barseloni, Panatinaikosu, Olimpijakosu, Zvezdi…

Sportski žurnal 02.07.2023
Kapiten Parnog valjka govorio je za grčke medije. Kevin Panter otvorio je Grcima dušu. Kapiten Partizana govorio je za BN Sports o svemu - dolasku u AEK, Olimppijakosu, Zvezdi, Milanu, Partizanu, Grobarima, tuči u Madridu, ponudama… Prenosimo vam… »
Panter otvorio dušu: "Zvezda i Šakota me spasili, novac nije faktor u mojim odlukama"

Panter otvorio dušu: "Zvezda i Šakota me spasili, novac nije faktor u mojim odlukama"

Sportske.net 02.07.2023
Kapiten Partizana Kevin Panter dao je opširan intervju za grčke medije o svojoj karijeri, ali i odluci da ovog leta produži ugovor sa crno-belima. Panter nije imao laku karijeru u Evropi. Vodila ga je kroz brojne ekipe: od Lavrija, AEK-a, Virtusa… »

Vesti dana »