Povezane vesti

"Noćas mi srce pati, noćas me duša boli..." Efes se od Micića oprostio na genijalan način, evo zašto Tomina pesma!

"Noćas mi srce pati, noćas me duša boli..." Efes se od Micića oprostio na genijalan način, evo zašto Tomina pesma!

Mondo 02.07.2023
Efes se na fanatsičan način oprostio od Vasilija Micića koji karijeru nastavlja u NBA. Efes se na fanatsičan način oprostio od Vasilija Micića koji karijeru nastavlja u NBA. Srpski košarkaš Vasilije Micić napustio je Efes i oprobaće se sledeće… »
Pogađa pravo u srce! Turski klub se na srpski način oprostio od Vasilija Micića

Pogađa pravo u srce! Turski klub se na srpski način oprostio od Vasilija Micića

Večernje novosti 02.07.2023
NAKON pet uspešnih i nezaboravnih sezona u kojima je Vasilije Micić sa Efesom osvojio dve titule Evrolige danas se zvanično desio rastanak, a turski klub se u velikom stilu oprostio od reprezentativca Srbije. FOTO: Tanjug Nema sumnje da je Vasilije… »
Fantastičan oproštaj Efesa od Micića (VIDEO)

Fantastičan oproštaj Efesa od Micića (VIDEO)

Sport klub 02.07.2023
Vasilije Micić je napustio Efes. Stavio je paraf na ugovor sa Oklahomom, naredne tri sezone će igrati u NBA ligi, a vrednost transfera je sa 23,5 miliona evra. Ljubitelji košarke u Srbiji, nadaju se i veruju da će Micić dobiti zeleno svetlo od kluba… »
Efes se rastao od Vase: "Noćas mi srce pati..."

Efes se rastao od Vase: "Noćas mi srce pati..."

Sportske.net 02.07.2023
Nakon pet nezaboravnih sezona i dve titule Evrolige danas su se zvanično rastali turski Efes i srpski košarkaš Vasilije Micić. Srbin je promenio istoriju kluba iz istanbula, bio najzanačajniji igrač u najboljem periodu kluba koji je pod dirigentskom… »
Micić napustio Efes Pilsen i otišao u NBA ligu

Micić napustio Efes Pilsen i otišao u NBA ligu

Danas 01.07.2023
Plejmejker košarkaške reprezentacije Srbije Vasilije Micić od sledeće sezone nastupaće u NBA ligi. Kako je objavio ESPN, Micić je potpisao trogodišnji ugovor sa Oklahomom za 23,5 miliona dolara. Srpski plejmejker je draftovan još 2014. godine od… »

Vesti dana »