Povezane vesti
"Humanitarni ponedeljak" na Štrandu za Tamaru Zerdo
Moj Novi Sad 02.07.2023
U ponedeljak, 3. jula, akcija "Humanitarni ponedeljak" biće namenjena Zerdo Tamari. Tog dana, ulaz na plažu se neće naplaćivati, a kartu će zameniti dobrovoljni prilozi posetilaca u skladu sa njihovim finansijskim mogućnostima. Kutije u koje će građani… »
HUMANITARNI PONEDELjAK NA ŠTRANDU ZA TAMARU, devojčicu s Daunovim sindromom kojoj su potrebne terapije
Dnevnik 02.07.2023
NOVI SAD: Posetioci Štranda će u ponedeljak, 3. jula, svojim dolaskom moći da pomognu u lečenju devojčici Tamari Zerdo, koja ima Daunov sindrom. Tamara je rođena sa Daunovim sindromom, a ima i elemenata autizma. Tamara ima izrazito krivu kičmu, kao i… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Izmene u ovom delu grada sve do februara sledeće godine: Ove linije menjaju trasu
Kurir pre 9 minutajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 5 satijoš 3 povezane



