Povezane vesti

Hrabro se borio do kraja, imao je samo jednu želju: Bolne reči preminulog Džokera (22) - "Bilo bi to moje novo rođenje"

Hrabro se borio do kraja, imao je samo jednu želju: Bolne reči preminulog Džokera (22) - "Bilo bi to moje novo rođenje"

Mondo 03.07.2023
Đorđe Stojanović Džoker preminuo je u 23. godini od raka s kojim se borio četiri godine, a ova vest je potresla javnost. Đorđe Stojanović Džoker preminuo je u 23. godini od raka s kojim se borio četiri godine, a ova vest je potresla javnost… »
Pred 18. Rođendan saznao za bolest i hrabro se borio do kraja: Potresne reči majke preminulog muzičara - "Pobedio si..."

Pred 18. Rođendan saznao za bolest i hrabro se borio do kraja: Potresne reči majke preminulog muzičara - "Pobedio si..."

Mondo 03.07.2023
Muzičar Đorđe Stojanović, poznat kao DJ Džoker, preminuo je sa samo 22 godine, a njegova majka se oglasila potresnom porukom. Muzičar Đorđe Stojanović, poznat kao DJ Džoker, preminuo je sa samo 22 godine, a njegova majka se oglasila potresnom… »
"Odmori se sine moj, SAD si sa anđelima": Potresna poruka majke muzičara Đorđa Stojanovića (22): "Moje si sve, otišao si…

"Odmori se sine moj, SAD si sa anđelima": Potresna poruka majke muzičara Đorđa Stojanovića (22): "Moje si sve, otišao si…

Blic 02.07.2023
Mladi muzičar Đorđe Stojanović poznatiji kao Di-džej Džoker (22) umro je nakon borbe sa opakom bolešću. O svojoj bolesti i zdravstvenom stanje Đorđe je pisao na društvenim mrežama, a poruka njegove majke , sve je ganula. Mladom muzičaru… »

Vesti dana »