Povezane vesti
Maja Gojković: 2024. godine završava se obnova izgorelog dela Hilandara
Telegraf 03.07.2023
Gojković je istakla da je važno da je u međuvremenu usvojen poseban Zakon koji je posvećen stalnoj brizi o Hilandaru, na inicijativu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Komisija za Hilandar razmatrala je danas na sednici dosadašnji tok radova na… »
Završava se obnova oštećenog dela Hilandara
RTV 03.07.2023
KAKOVO - Komisija za Hilandar održala je danas sednicu u manastiru Kakovo i razmotrila dosadašnji tok radova na rekonstrukciji manastira Hilandar, postradalog u požaru 2004. godine, i utvrdila dalju dinamiku radova tokom ove godine i planove za naredni… »
Pogledajte kako teče rekonstrukcija i obnova manastira Hilandar
Telegraf 03.07.2023
Država je obezbedila stalnu brigu o manastiru. Potpredsednica Vlade i ministarka kulture Maja Gojković izjavila je da će 3. jula biti održan godišnji sastanak Komisije za Hilandar i istakla da je važno da je država posebnim zakonom obezbedila stalnu… »
Vesti dana »

Šta pričaju ovi!? Evropski lideri zakukali pred samit Putina i Trampa, zaboravili su na Kosovo!
Alo pre 26 minutajoš 21 povezana

Oprez: Pojačan saobraćaj na putevima u Srbiji ka granicama sa Hrvatskom, Mađarskom i Severnom Makedonijom
Telegraf pre 25 minutajoš 7 povezanih

"S pola snage, a bolje nego u NBA": Pogledajte šou-tajm Nikole Jokića u dresu Srbije
Mondo pre 2 satajoš 7 povezanih